Motosiklet avı devam ediyor

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın 28 Ağustos 2012 yılında İzzet Baysal Caddesini araç ve motosiklet trafiğine kapatmasının ardından İzzet Baysal Caddesi’nde hala daha motosiklet kullanmaya devam eden sürücüler bir türlü uslanmak bilmiyorlar. Trafik ekiplerinin cadde üzerinde her gün uygulama yapmasına rağmen cadde üzerinde motosiklet kullanmaya çalışan sürücülerin motosikletlerine el konulma işlemi de sürüyor.

 Motosiklet avı devam ediyor

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı trafik ekiplerinin  İzzet Baysal Caddesi üzerinde her gün denetim yapmasına ve ceza yağdırmasına rağmen hala daha kurallara uymayan ve büyük tehlike yaratan sürücüler bulunmakta. Geçtiğimiz hafta trafiğe kapalı alan olan İzzet Baysal Caddesi üzerinde aşırı sürat yaptığı gerekçesiyle durdurulmak istenen bir sürücü sivil bir polis memuruna çarpmış ve ağır yaralanmasına neden olmuştu. Buna rağmen cadde üzerinde halkın arasında motosiklet kullanmaya devam eden sürücüler kurallara uymamaya devam ediyor.

Trafik ekipleri cadde üzerinde yaya olarak gezerek motosiklet sürücülerini trafikten men etme görevini sürdürmeye devam ediyor. Dün yaya olarak yapılan kontrollerde ehliyetsiz bir motosiklet sürücüsünü yakalayan ekipler cezai işlem uyguladıktan sonra motosikleti otoparka çektirdi. Yapılan tüm uyarı ve haberlere rağmen trafiğe kapalı alanda sürüş yapan sürücülerin bulunması büyük bir vurdumduymazlık örneğini sergiliyor. 

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2014, 19:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhtar
Muhtar - 7 yıl Önce

balık baştan kokar . cadde trafiğe ya kapalıdır,ya da açıktır. hem kapalı hem açık olamaz.izzet baysal caddesi ortasında bir bisiklet yolu var. trafiğe kapali alanda bisiklet yolu olur mu hiç.o yoldan bisiklet te geçiyor, motorlu bisiklette geçiyor. doğru bir iş yapacaksan o bisiklet yolunu kaldiracaksin sayin belediye başkani.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124