Muhtarlardan Doğanay’a ziyaret

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu Muhtarlar Derneği Başkanı Özen ve yönetimini parti binasında ağırlayarak, heyet ile köy ve mahallelerin ihtiyaçlar ve taleplerini masaya yatırdı. Doğanay, talepler karşısında “Her türlü görüş ve talepleriniz bu kadrolar için çok önemli. Muhtarlarımızın sesine karşı kayıtsız kalmamız mümkün değil” sözleriyle muhtarlara açık destek verdi.

Muhtarlardan Doğanay’a ziyaret

Haber: Semih BAYKAL

Bolu Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Özen ve beraberindeki dernek yönetimi, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ı ziyaret etti. Merkeze bağlı köy ve mahalle muhtarlarından oluşan heyet, parti binasında bir araya geldikleri Doğanay ile yaklaşık bir saat görüştü.

 “MUHTARLARIMIZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Ziyarette köy ve mahallerin ihtiyaç ve talepleri ele alınırken, ev sahibi Doğanay, Özen ve beraberindekilerin taleplerine kayıtsız kalmayarak imkânlar dâhilinde her türlü desteğe hazır olduğunu belirtti. Muhtarların halk ile siyasiler arasındaki en önemli kişiler olduğunu söyleyen siyasetçi, ortak paydanın Bolu olduğunu belirterek “2002’den beri bizler vatandaşlarımızın daha mutlu olduğu bir Bolu’yu inşa etmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Bu hizmetleri yaparken de halkımızın, muhtarlarımızın ve diğer sivil toplum kuruluşlarımızın görüşlerini dikkate alıyoruz.  Özellikle muhtarlarımız bizim için çok önemli. Vatandaşlarımızla bizler, siyasiler arasında köprü vazifesi görüyorsunuz. Her türlü görüş ve talepleriniz bu kadrolar için çok önemli. Muhtarlarımızın sesine karşı kayıtsız kalmamız mümkün değil” dedi.  

 “CİDDİ DESTEĞİNİZ OLDU, TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Bolu Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Özen ise “Sizler hükümetimizin Bolu’daki temsilcilerisiniz. Gerek sizlerle, gerekse milletvekillerimizle ve il genel meclisi üyelerimizle ciddi anlamda mesai harcıyoruz. Bu anlamda bizlere çok ciddi desteğiniz oldu, sizlere teşekkür ediyorum. Mevcut desteğin devam edeceğinden hiç şüphemiz yok. Tüm talep ve ihtiyaçlarımızın el birliği içerisinde giderileceği inancındayım” ifadelerini kullandı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2016, 19:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124