"Naci Keskin'i başkaları öldürttü"

Naci Keskin'in öldürülmeden önce en son telefonla görüştüğü kişilerden olan Önder Telci (46), "Şuan gözaltına alınan Hakan Yılmaz'ın tek başına bu cinayeti işlemesi mümkün değil. Naci abi ruhsatlı silahıyla gezerdi" dedi.

 21 sene önce tanıştığı Naci Keskin'in kendisi için bir baba gibi olduğunu belirten Düzce Gölyakalı Önder Telci, "Bolu kolay yetişmeyecek bir evladını kaybetti. Balkanlar'daki Türk TIR şoförleri öksüz kaldı" diye konuştu.

 

Seyfi Alp-Bolu Özel Haber.

 

KISA süre önce bıçaklanarak Bolulu işadamı Naci Keskin cinayetiyle ilgili konuşan, merhum Naci Keskin'in en yakınındaki isimlerden Önder Telci (46), "Naci abinin ruhsatlı silahı vardı. Tek kişi onu bıçaklayamazdı. Naci abimi öldürttüler" diye konuştu. Almanya'da yaşayan ve Düzce Gölyakalı olan Önder Telci, "Öldürüldüğü gün saat 20.00 sıralarında telefonla görüştüm. Daha sonraki aramalarımda telefonuma çıkmayınca üst üste 10'dan fazla aradım. Acı haberi daha sonra duydum" diye konuştu.

 

İŞLERİ BOZULANLARIN İŞİ OLABİLİR

 

BOLU'YU üzüntüye boğan ve şok eden cinayetle ilgili Bolu Olay Gazetesi'ne konuşan Önder Telci şunları söyledi: "Naci abimle 1992 senesinde tanıştık. Bana çok yardımı dokundu. Zaten Balkan ülkelerindeki Türk TIR'cıların babasıydı. Macaristan'daki TIR parkında zorda kalan her Türk TIR'cıya yardım ederdi. Emniyet güçleri cinayeti aydınlatırken, Naci abimin  atıldığı sektörde kimlerin işini bozduğuna dikkat etsinler. İşleri bozulanlar bu cinayeti işleyebilir" şeklinde konuştu.

 

24 HAZİRAN'DA BULUŞACAKLARDI

 

MERHUM Naci Keskin ile 24 Haziran'da Bodrum'da buluşmak için sözleştiklerini belirten Önder Telci, "Yan yana Bodrum'da yazlık alacaktık. Eşime gelinim derdi. Eşime yazlık ev alarak sürpriz yapacaktık. Ben yeterli param olmayabileceğini söyleyince, elimde ne kadar para varsa alıp gelmemi, gerekirse kendisinin destek olacağını söyledi. Herkesin yardımına koşardı. Yeri doldurulmayacak bir isim bu dünyadan göçtü" diye konuştu.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2013, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124