Neler yapmışlar neler

Önceki gün Bolu emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan Mehmet G. ve İbrahim Ö.’nün hırsızlık yapmak için özellikle sisin etkili olduğu saatleri gözlemledikleri belirlendi....

Neler yapmışlar neler

Önceki gün Bolu emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan Mehmet G. ve İbrahim Ö.’nün hırsızlık yapmak için özellikle sisin etkili olduğu saatleri gözlemledikleri belirlendi. Pazartesi akşamı Bolu Adliyesi'ne sevk edilen şüphelilerden Mehmet G, nöbetçi mahkemece tutuklanırken, İbrahim Ö,’nün tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı öğrenildi.

Bolu emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kültür, Sarıcalar ve Karaçayır mahallelerinde özellikle sabah saatlerinde oluşan sis nedeniyle görüş mesafesinin düşmesini fırsat bilerek ev, iş yeri, depo ve otomobillerden hırsızlık yapıldığı ihbarı üzerine çalışma başlattı. Yapılan çalışmalar kapsamında Gölyüzü Mahallesi'nde gözaltına alınan Mehmet G. (22) ve İbrahim Ö. (32), Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Buradaki şüpheli bir araçta yapılan aramada da 2 adet akü, 3 adet teyp, 2 adet kesim motoru, 6 spiral, 2 matkap ile 2 adet araç teyp hoparlörü ve yaklaşık 200 metre bakır kablo ele geçirildi. Emniyetteki işlemlerin ardından Bolu Adliyesi'ne sevk edilen şüphelilerden Mehmet G, nöbetçi mahkemece tutuklanırken, İbrahim Ö, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124