Netflix Türkiye’de haftanın en çok izlenen 10 filmi yayınlandı: Top 10 listesinde hangi filmler var, konuları ne?

Netflix Türkiye’de haftanın en çok izlenen 10 filmi yayınlandı: Top 10 listesinde hangi filmler var, konuları ne?

Netflix’in merakla beklenen, izlenme sürelerine dayanarak hazırladığı haftalık Top 10 film listesi yayınlandı. 21 - 27 Ağustos 2023 haftasında Türkiye’de en çok izlenen filmler hangileri oldu? İşte detaylar…

Netflix’in her hafta merakla beklenen ve birçok izleyicide fikir oluşmasını sağlayan haftalık Top 10 film listesi yayınlandı. Listede yer alan yapımlar yine dikkat çekmeyi başardı. Peki Türkiye’de bu hafta en çok hangi filmler izlendi?

Dünyanın en çok aboneye sahip dijital yayın akışı platformlarından biri olan ve Türkiye’de de geniş bir abone kitlesi bulunan Netflix, film ve dizileri ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Netflix, izlenme sürelerinden yola çıkarak hazırladığı haftalık Top 10 film listesini yayınladı. İşte Türkiye’de 21 - 27 Ağustos 2023 haftasında en çok izlenen 10 film ve detaylar…

10. JURASSİC WORLD: YIKILMIŞ KRALLIK

Claire ilk faciadan sonra “Dinozor Koruma Grubu” isimli organizasyon kurar ve aktif bir yanardağın harekete geçtiği adadaki dinozorları adadan çıkarmak ister. Bu tehlikeli görev için Claire, Owen Gardy’den yardım ister.

9. KATİL KİTAP KULÜBÜ

8 kişilik bir arkadaş grubunun içerisindeki tüm karanlık sırları bilen gizemli bir katil palyaço, korku hayranı olan 8 arkadaşı birer birer avlayarak öldürmeye başlar. Gruptaki herkes hayatta kalmak için ellerinden gelen her şeyi yapar.

8. DAREDEVİL (KORKUSUZ)

Gözleri görmeyen Avukat Matt Murdock, çok gelişmiş olan diğer duyuları ile suçsuz insanları mesleği gereği başarıyla savunur. Murdock geceleri ise Daredevil olarak şehri kötü ve suçlulardan korur. Kilisede bir rahibe kendisini bırakan Daredevil, burada güç toplamaya başlar.

7. SICAK HAVA DALGASI

Emlak sektöründe, işinde çok başarılı olan ve mutlu bir aşk hayatı bulunan Claire, bir gün patronunun karısına aşık olduğunu ve onun bir kötülük macerasına bulaştığını öğrenir. Bununla birlikte hayatı değişen Claire kendini savunmaya çalıştıkça geçmişinden karanlık sırlar açığa çıkar.

6. İYİ ADAMIN 10 GÜNÜ

İyi kalpli bir adam olan Sadık, katiller ve insan kaçakçılarının arasında adalet aramaya çalışır. Ancak Sadık için iyi ve kötü birbirine girmeye başlar. Aksiyon dolu üçlemenin ilk filmi, bu hafta da listede yer aldı.

5. MAYMUN KRAL

Büyülü dövüş sopasıyla büyük bir maceranın içine atılan bir maymunun hikayesini ele alan Maymun Kral filminde, kahraman maymun tanrılar, iblisler ve ejderhalarla savaşıyor. Ancak hikayede maymunun en büyük düşmanı, kendi egosu olarak karşısına çıkıyor.

4. MÜSTAKBEL DAMAT

Ailesi Kıbrıs’ta yaşayan Sema ile evlenmek için harekete geçen ve İstanbul’dan Kıbrıs’a giden Hasan, heyecanlanınca ortalığı birbirine katma becerisi yüzünden Sema’nın sakin bir hayat süren ailesini hiç ummadık durumların içinde bırakır.

3. HEART OF STONE

p23905086-v-h8-aa.jpg

Rachel Stone, çok uluslu bir istihbarat teşkilatı olan The Carter bünyesinde bir ajandır. Amacı barışı korumak olan Stone, zorlu bir görevle karşı karşıya kalır ve bir bilgisayar korsanının en değerli ve en tehlikeli silahının çalınmasını önlemeye çalışır.

2. SOKAĞIN KRALLARI

Ortağını trajik bir şekilde kaybeden bir dedektif, Los Angeles sokaklarında, yeraltı dünyasının tehlikeli suçluları ve yolsuzluk içindeki polislerle mücadele eder.

1. KÖTÜ ADAMIN 10 GÜNÜ

Her şeyini kaybettikten sonra kötü bir adam olmaya karar veren Sadık, bir köşkte işlenen bir cinayeti çözmeye çalışır. Aksiyon üçleme filmi olan serinin ikinci filminde Nejat İşler, Rıza Kocaoğlu ve Kadir Çermik gibi isimler yer alıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.