Netflix’te sonbaharı iliklerinize kadar hissettirecek yapımlar: Eylül ayını bir de bu filmlerle deneyin!

Netflix’te sonbaharı iliklerinize kadar hissettirecek yapımlar: Eylül ayını bir de bu filmlerle deneyin!

Netflix platformunda yer alan ve içeriğinde sonbaharın izlerini taşıyan yapımlar, Eylül ayının gelişiyle birlikte yeniden merak konusu oldu. İşte sonbaharda Netflix’te izlenebilecek sonbahar temalı dikkat çeken yapımlar ve detaylar…

Yaz ayları bu yıl çok sıcak geçti ve bu aşırı sıcaklar, yaz boyu dünya genelinde etkisini gösterdi. Türkiye’de de yoğun şekilde hissedilen aşırı sıcaklar, artık yerini yavaş yavaş yurt genelinde sonbahar esintilerine bırakmaya başladı. Sonbaharın kendini yavaş yavaş göstermesiyle birlikte, Netflix’te yer alan sonbahar temalı yapımlar da öne çıkmaya başladı. Peki sonbaharda izlenebilecek en çarpıcı sonbahar temalı yapımlar neler?

Sıcaklıklarla birlikte yapraklar da yavaş yavaş düşmeye başladı. Eylül ayının gelişiyle birlikte yurt genelinde sıcaklıklar azaldı, esintiler ortaya çıktı. Hüzün ayı olarak da bilinen Eylül ayı, Netflix platformundaki sonbahar temalı filmlere de ilgiyi artırdı. Peki Netflix platformunda yer alan en çarpıcı sonbahar temalı filmler hangileri? İçeriğinde hüzün esintileri bulunan Netflix yapımları ve detaylar…

WEDNESDAY

Zekasıyla ön planda olan, alaycı tavırlarıyla dikkat çeken ve biraz da içine kapanık ve bıkkın olan Wednesday Addams, Nevermore Akademisi’nde yeni dostlar edinmeye başlıyor. Ancak dostlarla birlikte kendine yeni düşmanlar da edinen Wednesday Addams, bu sırada arka arkaya gerçekleşen cinayetleri de araştırıyor.

GİLMORE GİRLS

mv5bodm1otk4mdy2m15bml5banbnxkftztgwotewnzczmdi-v1.jpg

Bağımsızlığına çok düşkün olan ve kendi ayakları üzerinde durmayı şiar edinmiş olan bekar anne Lorelai, iyi bir üniversiteye gideceği her halinden belli olan kızı Rory’i, hazırcevap tavırların baskın olduğu bir ortamda yetiştirir. Lorelai ve kızı Rory’i beklenmedik olaylar karşılar.

GİNNY & GEORGİA

Karakteristik olarak tam anlamıyla özgür bir ruha sahip olan Georgia, çocukları Ginny ve Austin ile birlikte, her şeye sil baştan başlamak için kuzeye taşınır. Ancak her şeye yeniden başlamak istediği bu yolda çok fazla engel olduğunu görür.

DEVİL İN OHİO

Çok gizemli bir tarikatın elinden kaçmayı başaran genç bir hastasını korumak isteyen bir psikiyatrist, hastayı evine alır. Ancak bu psikiyatrist, kızı evine alarak farkında olmadan hem kendisini hem de ailesini tehlikeye atmıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.