Otel Yurdaer personeli Sosyal sorumluluk dersi verdi

Doğa harikası Yedigöller de misafirlerine öğle yemeği hizmeti veren Yurdaer Otel Personellerinden Aşçı Bayram Özdilek ile Servis Elemanı Semra Yüksel dönüş yolunda mıntıka temizliği yaparak büyük bir...

Otel Yurdaer personeli Sosyal sorumluluk dersi verdi

Doğa harikası Yedigöller de misafirlerine öğle yemeği hizmeti veren Yurdaer Otel Personellerinden Aşçı Bayram Özdilek ile Servis Elemanı Semra Yüksel dönüş yolunda mıntıka temizliği yaparak büyük bir sosyal sorumluluk örneği sergilediler.

 

Otel Yurdaer personeli yemek servisi hizmeti verdiği yerlerde mıntıka temizliği de yaparak doğaya olan saygısını gözler önüne seriyor. Yedigöller’de misafirlerine öğle yemeği hizmeti veren Otel Yurdaer personellerinden Bayram Özdilek ve Semra Yüksel yemek bitimi sonrasında çevredeki çöpleri toplayarak mıntıka temizliği yaptılar. Gösterdikleri bu davranışla büyük bir takdir toplayan Özdilek ve Yüksel yoldan gelip geçenlere iyi bir sosyal sorumluluk dersi verdiler. Otel Yurdaer işletmecisi İnan Kalaycı bu tür çalışmalara bundan sonrada fırsat buldukça devam edeceklerini söyleyerek; “Bir Bolulu olarak kentimize yapılacak hizmetlerin en anlamlılarından birisinin bu olduğunu düşünüyorum.” Dedi.

Kalaycı;” Yemek servisini güzel Bolumuzun doğal ortamlarında isteyen her gruba mutlulukla hizmet vermeye devam ediyoruz. Her şeyi belediye’den beklemek doğru olmaz, mesire yerlerimizin temizliğinden oraya giden turistler kadar turizm işletmecilerinin de sorumlu olduğunu düşünüyorum. Biz Otel Yurdaer olarak Bolu’yu çok seviyoruz. Bolu’nun turizmine en iyi nasıl hizmet edebileceğimizi düşünüyoruz ve bunun için çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124