Özçimen’in favorisi belli oldu

Bolu Valisi İbrahim Özçimen Anadolu ajansının ''Yılın Fotoğrafları'' galerisinden ''Ankara'da Kış'' isimli fotoğrafa oy verdi.   Bolu Valisi İbrahim Özçimen, AA foto muhabirlerinin objektiflerine yansıyan...

Özçimen’in favorisi belli oldu

Bolu Valisi İbrahim Özçimen Anadolu ajansının ''Yılın Fotoğrafları'' galerisinden ''Ankara'da Kış'' isimli fotoğrafa oy verdi.

 

Bolu Valisi İbrahim Özçimen, AA foto muhabirlerinin objektiflerine yansıyan karelerin yer aldığı ''Yılın Fotoğrafları'' galerisinden ''Ankara'da Kış'' isimli fotoğrafa oy verdi. Galeride yer alan 36 fotoğraftan ''Ankara'da Kış'' isimli fotoğrafa oy veren Özçimen, galeride yer alan bütün fotoğrafların çok güzel olduğunu ve kendisinde farklı duygular uyandırdığını ifade etti. 
 Özçimen, çocukluk yıllarında yaşadığı köy ortamını hatırlattığı için ''Ankara'da Kış'' isimli fotoğrafı çok beğendiğini, bu fotoğrafın kendisini çocukluğuna götürdüğünü dile getirdi. 
 Özçimen, kendisinin de ''Ankara'da Kış'' isimli fotoğrafta olduğu gibi koyunlar ve kuzular içinde büyüdüğünü, fotoğrafı görünce o günlerin aklına geldiğin söyleyerek, ''O zamanlar yeni doğan kuzuları ahırlardan alırdık. Geceleri doğan kuzu var mı diye kontrol ederdik. Yeni doğan kuzuyu sıcak bir yere getirir, kendi elimizle beslerdik, büyüdüğünü gözlerimizle görür o kuzuları sahiplenirdik'' şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124