Ramazan ayında yardıma muhtaç aileleri unutmayın

Köroğlu Engelliler Derneği Başkanı Şeyda Ay, Ramazan ayında yardıma muhtaç engelli ailelerin unutulmamasını isteyerek; “İhtiyaç sahibi engelli ailelerimize bir destek de siz olun ve onları unutmayın” dedi.

Ramazan ayında yardıma muhtaç aileleri unutmayın

Haber: Kasım ŞAHİN

Türkiye’nin yerinde olduğu gibi Bolu’da birçok engelli ailenin muhtaç durumda olduğunu ve Ramazan ayında bu muhtaç ailelere Bolu halkının destekte bulunmasını isteyerek; “Değerli üyelerimiz ve çevrimizdeki duyarlı Bolu halkı. İçinde bulunduğumuz Ramazanı Şerif ayında ihtiyaç sahibi engelli ailelerimize ulaştırmak üzere makbuz karşılığı hayırlarınızı bekliyoruz” diye konuştu.

Ay, engelli ailelerin çok zor durumda olduğunu da dile getirerek; “Bir engelli ailesi gün boyu çocuklarıyla ilgilenmek zorunda. Buna karşın anneler çocuklarına iyi bir şekilde bakabilmek için işe bile giremiyorlar. Bu yüzden ailenin ekonomik durumu da kötü oluyor. Engelli bir çocuğa bakmak hayatta ki en zor iştir. Bu nedenli ilimizde ihtiyaç sahibi engelli ailesi çok bulunmakta. Biz dernek olarak elimizden geleni yapıyoruz. Ama, yinede bir nebze daha faydalı olmak için hayırsever vatandaşlarımızın da desteğine ihtiyacımız var. Gelin böyle bir hayırlı ay da ihtiyaç sahibi engelli  ailelerimize destek olalım. Ramazan ayının tüm Bolu halkına hayırlı bir şekilde geçmesini temenni ederiz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2016, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124