Ramazan Bolu tarihine geçmek istiyor

MHP Bolu il başkanı Mustafa Ramazan 2014 yılında yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’nde belediye başkanlığı, il genel meclis üyeliği ve belediye meclis üyeliğine ‘aday adayı’ olmak isteyen il, ilçe ve belde teşkilatı üyelerinin 1 Eylül 2013 günü mesai bitimine kadar yürüttükleri görevlerinden ayrılmaları gerektiğini söyledi.2014 yerel seçimlerinde belediye başkanı adayı olmayacağını söyleyen Ramazan; “Bolu tarihine MHP’ye belediye başkanlığını kazandırmış il başkanı olarak geçmek istiyorum” biçiminde konuştu.

Ramazan Bolu tarihine geçmek istiyor
 MHP Bolu il başkanı Mustafa Ramazan 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’nde ‘aday adayı’ olmak isteyen il, ilçe ve belde teşkilatlarının başkan ve yöneticilerinin 1 Eylül 2013 günü mesai bitimine kadar yürüttükleri görevlerinden ayrılmaları gerektiğini ifade etti.2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkanı adayı olmayacağını söyleyen Ramazan; “2009 yılındaki yerel seçimlerde belediye başkan adayı olmuştum. O yüzden bu seçimlerde aday olmama kararı aldım.” Şeklinde konuştu. Bolu’ya belediye başkanlığını kazandırmış il başkanı olarak tarihe geçmek istediğini söyleyen Ramazan; “Partimizde belediye başkanlığı görevini yapacak çok değerli arkadaşlarımız var. Ben bundan sonra bir göreve aday olacaksam bu belediye başkanlığı makamı olamaz. Çünkü bu göreve daha önce aday olmuştum. Partimizin yeni yüzlere ve yeni isimlere ihtiyacı var.2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkanlığı, il genel meclis üyeliği ve belediye meclis üyeliğine  ‘aday adayı’ olmak isteyen il, ilçe ve belde teşkilatlarımızın üyelerinin 1 Eylül 2013 günü mesai bitimine kadar yürüttükleri görevlerinden ayrılmaları gerekmektedir.” Dedi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2013, 21:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolu
bolu - 8 yıl Önce

bol tarihine geçer ama ancak hayalde. mustafa bey bürokrat olduğu zaman boluya ne kazandırdıki. lütfen hayallerle yaşamayalım. gerçekçi olalım. mantıklı açıklamalar yapalım

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124