Rektör Özölçer, üniversite adayı öğrencilerle buluştu

Rektör Özölçer, üniversite adayı öğrencilerle buluştu

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, üniversite tercihi yapacak aday öğrencilere yardımcı olmak ve doğru tercih yapmalarına katkı sağlamak amacıyla

AVM'de kurulan tercih danışmanlığı standında aday öğrenciler ve aileleriyle buluştu. Rektör Özölçer, ZBEÜ bünyesindeki bölümler, programlar, burs imkânları ve diğer konular hakkında tercih danışmanlığı standını ziyaret eden aday öğrencilere ve ailelere bilgi verdi.

aw948116-02.jpg

Ayrıca, Rektör Özölçer, aday öğrencilere Batı Karadeniz'in en köklü ve en güçlü üniversitesi olan ZBEÜ'yü tercih etmeleri konusunda telkinde bulundu.

Tercih danışmanlığı standında ZBEÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emre Bodrumlu, Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar Ulubeyli, Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Gökhan Gürbüz, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Feray Çiçek, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Saniye Yayalar ve akademik-idari personel de kendi alanlarında aday öğrencilere rehberlik yaptı.

aw948116-03.jpg

Aday öğrenciler, AVM ve Kdz. Ereğli'deki AVM'lerde kurulan stantları ziyaret ederek, 5 Ağustos'a kadar devam edecek olan tercih danışmanlığı hizmetinden faydalanabilecek.

ZBEÜ, aday öğrencilere doğru karar vermeleri ve geleceklerine yönelik en iyi tercihi yapmaları için rehberlik sağlamak amacıyla böyle bir etkinlik düzenleyerek önemli bir adım atmış oldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.