Ressam Şenol SAK, "ATÖLYEDE BALIK" Adlı 31. KİŞİSEL RESİM SERGİSİ AÇILDI

Yaptığı “balık” resimleriyle tanıdığımız Bolulu Ressam Şenol SAK, "Atölye’de BALIK" konulu 31. Kişisel Resim Sergisi’ni, 27 Ocak 2016 Çarşamba günü, çalışmalarını sürdürdüğü atölyesinde açtı.. Açılışı yapılan sergide yer alan, sanatçının değişik dönemlerine ait 40 eser, izleyiciler tarafından beğeniyle izlendi..

Ressam Şenol SAK,

 Yaptığı “BALIK” konulu eserleriyle tanıdığımız Bolulu Ressam Şenol SAK, 25’i Türkiye’de, 5’i ise yurtdışında 30 kişisel sergi açtı ve yine çoğunluğu yurtdışında olmak üzere 300’ün üzerinde karma sergi, fuar, bianel ve sanatsal etkinliğe katıldı, canlı performanslar gerçekleştirdi, eğitim faaliyetleri yürüttü.. Çok sayıda kitap ve katalogda eserleri yayınlanan sanatçının birçok eseri de değişik ülkelerdeki Müze ve Özel Koleksiyonlarda yer almaktadır. SAK, Unesco-AIAP, Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği üyesi ve GESAM Bolu il temsilcisidir.

 

"Atölye’de BALIK" adlı “Ressam Şenol SAK, 31. Kişisel Resim Sergisi” 04 Şubat 2016 tarihine kadar, Ressam Şenol SAK Resim Atölyesi’nde, 15.oo-18.oo   saatleri arasında ziyaret edilebilecek. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2016, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124