Sayın Ankara’da temaslarda bulundu

Ak Parti Bolu İl teşkilatı üyeleri AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın önderliğinde Ankara’daki Ak partili siyasileri ziyaret ettiler.

Sayın Ankara’da temaslarda bulundu
 AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın ve beraberindeki İl Yönetim Kurulu Üyeleri Başkent'e çıkartma yaparak, Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz ve TBMM'de Bolu'yu temsil eden Milletvekilleri Ali Ercoşkun ile Fehmi Küpçü'yü ziyaret etti. AK Parti İl Teşkilatı'nın Başkent ziyaretlerine, AK Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın, İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel ile İl Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

 

İLK DURAK GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI

Sayın ve ekibinin ilk durağı Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ydı. Daha önce Bolu'yu TBMM'de temsil eden ve şuanda Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcılığı görevini yürüten Fatih Metin, Sayın ve beraberindeki İl teşkilatını makamında ağırladı. Samimi bir havada geçen ziyarette Bakan Yardımcısı Fatih Metin, yıllardır beraber görev yaptığı Bolu İl Teşkilatı'nın ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirterek, İl Başkanı Ömer Sayın ve ekibine teşekkür etti.

KÜPÇÜ'NÜN MAKAMI'NDA DEV BULUŞMA

Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin'i makamında ziyaret eden İl teşkilatı daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne geçti. İl Başkanı Ömer Sayın ve ekibi burada, Fatih Metin'den sonra Bolu'ya Gençlik ve Spor Bakan Yardımcılığı'na Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz, TBMM Divan Kâtip Üyeliği görevine seçilen Fehmi Küpçü ve Milletvekili Ali Ercoşkun ile Milletvekili Küpçü'nün makamında bir araya geldi. AK Parti Bolu İl Yönetiminin gerçekleştirdiği bu ziyarette aslen Bolu Gerede doğumlu olan AK Parti Ankara Milletvekili Seyit Sertçelik'te Bolu heyetini yalnız bırakmadı.

Yıllardır Bolu'yu Başkent'te temsil ederek Bolu'ya birçok katkı sağlayan AK Partili siyasilerin Küpçü'nün makamında bir araya gelmesinde önemli rol oynayan AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, 'Ramazan-ı Şerif öncesi hem Sayın Metin Yılmaz'ın Spor Bakan Yardımcılığı görevine atanması, hem de Milletvekilimiz Sayın Fehmi Küpçü'nün Meclis Divan Katip Üyeliğine seçilmiş olması bizim için çok büyük bir onur ve mutluluk vesilesi oldu. Allah hayırlı ve mübarek etsin. Rabbim hem şahsınızı hem de Bolu olarak yüzünüzü kara çıkartmasın. Bugüne kadar aziz milletimize yaptığınız hizmetlerin şu mübarek günde artarak devamını diliyorum' şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2013, 22:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124