SEDAŞ duyurdu: Bu mahallelerde yarın ve hafta sonu elektrik kesintisi var!

SEDAŞ duyurdu: Bu mahallelerde yarın ve hafta sonu elektrik kesintisi var!

Bölgenin yetkili elektrik dağıtım firması SEDAŞ, yarın (9 Haziran), cumartesi (10 Haziran) ve Pazar (11 Haziran) günleri Bolu ve ilçelerinde yaşanacak elektrik kesintilerini duyurdu.

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), 9-10-11 Haziran 2023 tarihlerinde yaşanacak bakım onarım çalışmaları kapsamındaki planlı elektrik kesintilerini duyurdu.

9 HAZİRAN CUMA

Yapılan duyuruya göre Bolu’da merkez ilçe dahil 3 ilçede elektrik kesintisi olacağı belirtildi. Mudurnu’da Eseler Mahallesi’ndeki kesinti sabah 09.30 ila 17.30; Aşağı Mahallesi, Bayramlı Mahallesi, Çayıraltı Mahallesi, Dere Mahallesi, Dibektaşı Mahallesi, Hayallar Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sarıyar Mahallesi, Sürmeli Mahallesi ve Yeni Mahallesi’ndeki kesinti ise 09.30 ila 12.30 arasında yaşanacak.

Mengen’in Merkez Mahallesi’nde ise kesinti 09.00 ila 17.00 arasında olacak.

Bolu Merkez’de ise, Aktaş Mahallesi, Çıkınlar Mahallesi ve Semerkant Mahallesi kesinti olacak mahalleler olarak duyuruldu. Bu mahallelerde kesinti, 09.30’da başlayacak olup 15.30’da son bulacak.

10 HAZİRAN CUMARTESİ

Cumartesi günü SEDAŞ’ın bakım ve onarım çalışmaları kapsamındaki planlı kesintiler Mengen, Göynük ve merkez ilçede olacak.

Mengen’de Çayboyu Mahallesi, Tabaklar Mahallesi ve Yazıyaka Mahallesi’ndeki kesintiler 09.30- 17.30 arasında; Aşağı, Aşağı Karsı, Aşıkoğlu, Aşağı, Aşıkoğlu, Baraklar, Başyellice, Cazlar, Çıraklar, Çubuk, Demirciler, Dereköy, Gebesoglu, Gebeşoğlu, İmamoğlu, Kâhyaoğlu, Kahyaoğlu, Karaağaç, Karacaağaç, Karapınar, Karsı, Katırcıoğlu, Keyfanoğlu, Kıyaslar, Kocabeyler, Kocaoğlu, Kökem, Merkez, Mesler, Orta, Ömer Sipahi, Seyrek, Tasan, Türkbeyli, Yörükler, Yukarı Mahalleleri’nde 09.00 ila 17.00 arasında olacak.

Göynük’ün Çapar Mahallesi’nde ise sabah 09.30’da başlayan kesinti 17.00’de son bulurken, Merkez ilçede de 5 mahallede kesinti yaşanacak.

Gölcük, Hamzabey Yaylası, Karakaya Yaylası’ndaki kesintiler saat 09.30- 15.30; Akpınar Mahallesi ve Gölyüzü Mahallesi’ndeki kesintiler 09.00 ila 12.00 gerçekleşecek.

11 HAZİRAN PAZAR

Pazar günü ise, Gerede’nin Akbaş, Aşağı, Aşağı, Bünüş, Dağkara, Demirci, Gölcük, Hasanlar, Kalaç, Kurtlar, Mandıra, Merkez, Merkez Yaylası, Seyfe, Yaman, Yansaba, Yayla Mahallesi’nde yine planlı kesinti olacağı açıklandı. Bu mahallelerde yaşanacak kesintiler sabah 09.30’da başlayacak olup, 14.00’de son bulacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.