Sepaş Enerji'nin Bolu'ya katkısı 5 milyon TL'yi geçti

Sepaş Enerji'nin Bolu'ya katkısı 5 milyon TL'yi geçti

Sepaş Enerji, Bolu ilinin ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Sepaş Enerji Genel Müdürü Ondrej Safar, "2016 yılında Bolu'da serbest tüketici sözleşmesi imzalayarak müşterimiz olan serbest tüketicilere yaklaşık 5 milyon TL'lik katkı sağladık" dedi.

BASIN BÜLTENİ

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Akkök Holding ve Avrupa'nın 10 büyük enerji şirketi arasında yer alan CEZ Group tarafından kurulan enerji perakende sektörünün önemli oyuncularından Sepaş Enerji, iftar davetinde basın mensuplarıyla buluştu. Sepaş Enerji Genel Müdürü Ondrej Safar'ın katılımıyla gerçekleşen iftarda, Sepaş Enerji'nin 2017 hedefleri ve gelecek dönem planları konuşuldu.

Geçen yıl Türkiye'de 1,6 milyona yakın aboneye ulaşan Sepaş Enerji, 2016 yılında Bolu ekonomisine yaklaşık 5 milyon lira katkı sağladı. Şirketin faaliyetleri hakkında bilgi veren Sepaş Enerji Genel Müdürü Ondrej Safar, "2016 yatırım anlamında atak yaptığımız bir yıl oldu. Bolu'daki abone sayımız yaklaşık 160.000'e yükseldi. 2016 yılında bizimle sözleşme imzalayarak müşterimiz olan serbest tüketicilere toplam katkımız 5 milyon 121 bin 820 TL'ye TL'ye ulaştı. Bu rakamın 2 milyon 403 bin 392 TL'si sanayi, 2 milyon 608 bin 822 TL'si ticarethane ve 109 bin 606 TL'si mesken" dedi.

Kendileri için 2017 yılına iyi bir başlangıç yaptıklarını belirten Safar, "2017 yılı da hedeflediğimiz gibi gidiyor. Yılın ilk dört ayında bile Bolu'daki serbest tüketicilere katkımız yaklaşık 1 milyon 235 bin TL. Bu rakamın 693 bin TL tutarını sanayii müşterileri, 516 bin TL tutarını ticarethane müşterilerimiz ve 26 bin TL tutarını da mesken müşterilerimiz oluşturuyor. Ayrıca düzenlemeye tabi tarifeden yararlanan müşterilerimize de kesintisiz hizmetimizi sürdürüyoruz. 2017'yi tamamen sistemlerimizi yenilemeye ayırdık. Önümüzdeki yıl abonelerimizi güzel yenilikler bekliyor" dedi.

Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz

Müşterilerine ulaştıkları kanalları her geçen gün çeşitlendirdiklerini belirten Safar, özellikle müşterilerin hayatını kolaylaştıran online işlemler sayesinde borç sorgulamak, fatura örneği almak, abonelik devir ve tahliye gibi işlemlerin Müşteri Hizmetleri Merkezine gelmeden kolayca halledilebildiğini ifade etti. Safar sözlerine, "Biz de müşterilerimizin hayatını nasıl kolaylaştırabiliriz diye sürekli kafa yoruyoruz ve teknolojik altyapımızı tamamen yeniliyoruz. Bu yılın başında internet sitemizi güncelleyerek, kullanıcı dostu web sitesini hayata geçirdik, tüm bunların yanı sıra sosyal medya hesaplarımızı da aktif olarak kullanıyoruz.Müşterilerimiz sorunlarını anında iletebiliyorlar. Yıl içinde yaptığımız kampanyalar mutlaka müşterilerimize fayda sağlayan ve hayatlarına dokunana nitelikte oluyor. 2017 yılında da kampanyalarımızla sektörde fark yaratacağımıza inanıyorum "diye devam etti.

Bolu'nun bizim için yeri ayrı

Bolu'nun kendileri için çok önemli olduğunu belirten Ondrej Safar, "Faaliyet gösterdiğimiz her bölge bizim için oldukça önemli. Bolu'ya da oldukça büyük önem veriyoruz. Bolu'da yer alan 7 müşteri hizmetleri merkezimiz, 7/24 çözüm üreten çağrı merkezimiz ve her geçen gün /aygınlaşan ödeme noktalarımızla Bolu'daki müşterilerimizin memnuniyeti için durmadan "alışıyoruz. Aynı zamanda sadece gerçekleştirdiğimiz ekonomik faaliyetlerle değil sosyal sorumluluk projeleriyle de Bolu'ya destek olmak istiyoruz. Geçtiğimiz hafta sonu karnelerini alan 1.000 çocuğa ücretsiz sinema bileti dağıttık. Karnesini gösteren çocuklar ücretsiz film için biletlerini aldılar. Aynı zamanda bu yılın sonuna doğru Oyuncak Müzesi'ni de Bolulularla ücretsiz olarak buluşturacağız" dedi.

 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.