Serin ve Alpboğa selden zarar gören vatandaşları dinledi

Serin ve Alpboğa selden zarar gören vatandaşları dinledi

Dörtdivan Kaymakamı Mustafa Batuhan Alpboğa, beraber AK Parti İl Genel Meclisi Dörtdivan Üyesi Şahin Serin, Köylere Hizmet Götürme Birliği üyeleri Çetikören, Yağbaşlar köyü ile Mursallar mahallesini ziyaret ederek selden dolayı zarar gören vatandaşlarla..

Haber: Ceylan Beykoz

Dörtdivan Kaymakamı Alpboğa, Çetikören, Yağbaşlar köyü ile Mursallar mahallesinde sel felaketinden dolayı zarar gören yerlerin sıkıntılarının tamamın giderildiğini söyledi. AK Parti Dörtdivan Meclis Üyesi Şahin Serin’de, Bolu İl Özel İdaresi Köylere Hizmet Götürme Birliği olarak vatandaşlarımızın problemleri giderilmesinde katkıda bulunmaktan mutlu olduklarını açıkladı.

Serin yaptığı açıklamada; “Devletimizin tüm imkanları seferber edilerek sıkıntılar giderilmiştir. Zarar gören Tarım Arazileri ile ilgili olarak Tarım ilçe Müdürlüğünün çalışmaları devam etmektedir. Cenabı Allah afetlerinden muhafaza eylesin. Çetikören köyümüzün ilave içme suyu ile ilgili olarak çalışmalarımız yakın zamanda başlayacaktır. Doğancılar Çardak Adaköy köylerimizin geçen yıl yapılan sondaj çalışmasının yeraltı suyunun çekilmesinden dolayı sıkıntı yaşanan su hattı ile ilgili olarak yeniden sondaj çalışması yakın zamanda tekrar programlanarak yeniden içme suyu sondaj çalışması başlayacaktır. Gücükler köyümüze ise Çocuk oyun Parkının ödeneği ayrılmış olup yakın zamanda çalışması başlayacaktır. Köylerimize tekraren geçmiş olsun” dedi.

serin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-16.jpg

serin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-13.jpg

serin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-15.jpgserin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-1.jpgserin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-17.jpgserin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-2.jpgserin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-5.jpgserin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-6.jpgserin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-7.jpgserin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-8.jpgserin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-9.jpgserin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-10.jpgserin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-12.jpgserin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-14.jpgserin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-17-001.jpgserin-ve-alpboga-selden-zarar-goren-vatandaslari-dinledi-19.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.