Şikayetlerinize anında işlem

Vatandaşlarımız, 2015 yılında Bolu Belediyesi tarafından yeni hizmete giren toplu taşıma sistemi ile ilgili tüm istek ve şikayetlerini Belediye’nin ücretsiz hattı 444 26 58 nolu telefonunu arayarak bildirebilirler.

Şikayetlerinize anında işlem

HABER MERKEZİ


Yeni sistemdeki toplu taşıma araçları, araç takip sistemi ve 24 saat kayıt yapan kamera sistemi ile izlenmektedir. Ayrıca çağrı merkezinde sadece toplu taşıma araçlarından gelen istek ve şikayetlerin hızlı bir şekilde sonuçlandırılması amacıyla ekip görevlendirilmiştir.

Vatandaşlarımızın toplu taşıma araçlarında karşılaştıkları olumsuz durumlarda belediyemizin ücretsiz 444 26 58 nolu telefonu araması sonucu görevli personel tarafından kendisine anlık dönüş yapılacaktır.

Bu sebeple yeni sistemde meydana gelebilecek olumsuzlukların daha hızlı çözülmesi adına vatandaşlarımızdan yaşadıkları sıkıntıları anında ücretsiz şikayet hattına bildirmelerini rica ederiz.

Ayrıca 1 Şubat 2015 tarihinden sonra nakit binişlerin yapılamayacak. Bu sebeple belirtilen tarihe kadar vatandaşlarımızın Bolu kartlarını almaları önemle duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2015, 17:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
aydın.çabukyüksel
aydın.çabukyüksel - 7 yıl Önce

tek.kart.sistemi.yani.tüm.illerde.aynı.kart.ne. zaman.çıkacak

Ertuğrul Beyhan
Ertuğrul Beyhan - 7 yıl Önce

telefon hiç cevap vermedi.hep meşgul çalıyor.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124