Sinan Ayhan bulundu

Sinan Ayhan bulundu

Sinan Ayhan bulundu
 Kayıp olduğu idda edilen CHP eski merkez ilçe başkanlarından Sinan Ayhan akşam saatlerinde evine döndü.Ayhan yakınları tarafından Köroğlu Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

 3 günden bu yana kayıp olan Cumhuriyet Halk Partisi eski Merkez İlçe Başkanlarından Sinan Ayhan feci şekilde dövülüp işkence yapıldıktan sonra bitik bir şekilde D-100 Karayolu'nun kenarına bırakıldı.

       Pazar akşamından bu yana kayıp olan Sinan Ayhan, bugün saat 18,30 sıralarında D-100 Krayolu'nun Bahçelievler Mahallesi'nin üst tarafına denk gelen bir yerde yolun kenarına bırakıldı. Buradan güçlükle evine kadar gelebilen Sinan Ayhan, ailesi tarafından acilen hastaneye kaldırıldı.

       "İşkence yaptılar, ellerime elektrik verdiler"

        Başında ve vücudunun çeşitli yerlerinde darp izleri bulunan Sinan Ayhan Hastanede yakınlarına konuştu. Pazar akşamı Mudurnu Yolu üzerindeki Huzurevi önünden üç kişi tarafından kaçırılarak ormanda bir eve götürüldüğünü beliten Sinan Ayhan; "Üç gün boyunca dayak attılar. Sürekli kafama vurdular. Başım çok ağrıyor. Ellerime elektrik vererek işkence yaptılar" dedi.

       Sinan Ayhan kendisini kaçırıp dayak atan ve işkence yapan kişileri tanıdığını belirttikten sonra, beyin tomografisi çektirmeye götürüldü.        

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2013, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124