Sinan Ayhan’a 3 gün boyunca işkence yapmışlar!

Kayıp olduğu iddia edilen CHP eski merkez ilçe başkanlarından Sinan Ayhan akşam saatlerinde evine döndü. Ayhan yakınları tarafından Köroğlu Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

Sinan Ayhan’a 3 gün  boyunca işkence yapmışlar!
 3 günden bu yana kendisinden haber alınamayan Cumhuriyet Halk Partisi eski Merkez İlçe Başkanlarından Sinan Ayhan feci şekilde dövülüp işkence yapıldıktan sonra bitik bir şekilde D-100 Karayolu'nun kenarına bırakıldı. Pazar akşamından bu yana kendisinden haber alınamayan Sinan Ayhan, Salı günü saat 18,30 sıralarında D-100 Karayolu'nun Bahçelievler Mahallesi'nin üst tarafına denk gelen bir yerde yolun kenarına bırakıldı. Buradan güçlükle evine kadar gelebilen Sinan Ayhan, ailesi tarafından acilen hastaneye kaldırıldı.

       "İşkence yaptılar, ellerime elektrik verdiler"

        Başında ve vücudunun çeşitli yerlerinde darp izleri bulunan Sinan Ayhan Hastanede yakınlarına konuştu. Pazar akşamı Mudurnu Yolu üzerindeki Huzurevi önünden üç kişi tarafından kaçırılarak ormanda bir eve götürüldüğünü belirten Sinan Ayhan; "Üç gün boyunca dayak attılar. Sürekli kafama vurdular. Başım çok ağrıyor. Ellerime elektrik vererek işkence yaptılar" dedi. Sinan Ayhan kendisini kaçırıp dayak atan ve işkence yapan kişileri tanıdığını belirttikten sonra, beyin tomografisi çektirmeye götürüldü.     

 

Pazar günü yapılacak olan kongreye hazırlanıyordu

 

CHP Bolu Merkez İlçe Başkanlığı'nın pazar günü yapılacak olağanüstü kongresi öncesi adaylığını açıklayan Sinan Ayhan'dan geçtiğimiz pazar gününden bu yana haber alınamamıştı. İddaa bayisi işleten Sinan Ayhan, pazar akşamı işyerini kapattıktan bir süre sonra ailesiyle görüştü. Sinan Ayhan'dan daha sonra haber alamayan yakınları Salı günü kayıp başvurusunda bulundu. Ayhan'ın bulunması için çalışma başlatılmıştı.

 

Ayhan’ın adaylığını ilk olarak Bolu Olay duyurmuştu!

 

18 Ağustosta gerçekleştirilecek olan CHP Bolu merkez ilçe kongresi öncesinde merkez ilçe başkanlığına aday olan Sinan Ayhan ilk olarak Bolu Olay gazetesini ziyaret etmiş ve aday olduğunu söyleyerek çeşitli açıklamalarda bulunmuştu. Gazetemiz 31 Temmuz Çarşamba günü saat 15;38’de internet sitesi üzerinden Ayhan’ın adaylığını kamuoyuna duyuran ilk gazete olmuştu. Ayhan, CHP’nin bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmayla da gündeme damgasını vurmuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2013, 21:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124