STK’lar Özcan’la bir araya geldi

Sağlık Bakanlığı’nca başlatılan değişim ve dönüşüm kararıyla kurum ve kuruluşlarda gerçekleştirilen görev değişiklikleri üzerine Bolu’daki sivil toplum kuruluşları İzzet Baysal Devlet Hastanesi...

STK’lar Özcan’la bir araya geldi

Sağlık Bakanlığı’nca başlatılan değişim ve dönüşüm kararıyla kurum ve kuruluşlarda gerçekleştirilen görev değişiklikleri üzerine Bolu’daki sivil toplum kuruluşları İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’ni ziyaret etti.

 

Ziraat Odası İl Başkanı İsmail Yamantürk, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nihat Alpat Öztürk, Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Çalışkan ve Bolu Ovası Sulama Birliği Başkanı Selahattin Altunel’den oluşan sivil toplum kuruluşları dün İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’ni ziyaret etti.Bakanlık kararıyla, sağlıkta kamuya bağlı kurum ve kuruluşlarda yaşanan değişikliklerle yeni göreve atanan isimlerle buluşan ziyaretçiler Başhekim İbrahim Özcan’la bir araya geldi.Özcan’a yeni görevinde başarı dileğini ileten STK temsilcileri, Bolu’ya yarar sağlayacak önemli çalışmalara imza atmaları temennisinde bulundu.Görevlerinde başarılı, hizmet odaklı çalışan her kesimin destekçisi olmayı amaç edindiklerini ifade eden ziyaretçiler, Özcan’dan bilgiler aldı.Ziyaretçilerin konuşmalarının ardından kendilerine teşekkür eden ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başhekim İbrahim Özcan, “Bugün bana yaptığınız nazik ziyaretinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Sivil toplum kuruluşlarını ve seçilmiş insanları yanımızda destekçi olarak görmek bize daha büyük bir güç veriyor. Bu görevlerde bulunan geçmişteki arkadaşlarımızdan da Allah razı olsun diyorum. Bu arkadaşlarımızın çalışmalarından yola çıkarak Bolu’da sağlığı daha iyi noktalara getirmek istiyoruz. Ama diyaloglar çok mühim. Diyalog yolunun benden tarafının açık olduğunu belirtmek istiyorum. Bana ne zaman ihtiyacınız olursa, halkımızın lehine her zaman emirlerinizdeyim. Destekleriniz bize güç veriyor, sizlere teşekkür ederim” şeklinde konuştu.Ziyaret yapılan konuşmaların ardından sona erdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124