“Tarih yazdık”

“Tarih yazdık”

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu il başkanı Sabri Şatıroğlu Çarşamba günü gerçekleştirdikleri mitingin Bolu tarihinde şimdiye kadar yapılan en geniş katılımlı mitinglerden biri olduğunu söyleyerek; “Ses...

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu il başkanı Sabri Şatıroğlu Çarşamba günü gerçekleştirdikleri mitingin Bolu tarihinde şimdiye kadar yapılan en geniş katılımlı mitinglerden biri olduğunu söyleyerek; “Ses ver Türkiye, Ses ver Bolu” mitingi son yıllarda Bolu’da yapılan mitinglerin en coşkulusu ve en görkemlisi olarak kayıtlara geçmiştir. Bu başarıda payı olan tüm arkadaşlarımı kutluyorum” şeklinde konuştu.

MHP Bolu il başkanı Sabri Şatıroğlu geçtiğimiz Çarşamba günü gerçekleştirilen ve Genel başkan Devlet Bahçelinin katıldığı mitingle ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu. MHP’nin en son 2002 yılında Bolu’da miting düzenlediğini vurgulayan Şatıroğlu; “Genel başkanımızın Bolu’da miting düzenlemesi partimize gönül verenlerin özlemini fazlasıyla giderdi. Bu heyecan seçim öncesi heyecanımızı daha da yoğunlaştırarak MHP’ye Bolu’da birinci parti olma yolunu açacaktır. Bu vesile ile MHP’nin görüş ve beyannamelerini öğrenmek için mitinge katılan insanlarımızın orayı hıncahınç doldurması Bolu teşkilatı olarak bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir” dedi.

 Basınımıza saygımız sonsuzdur

Basına saygılarının sonsuz olduğunu ve her türlü görüşe değer verdiklerini vurgulayan Şatıroğlu; “Basınımız bizim lehimize yazdığı zaman onları ‘çok güzel iş yaptınız’ şeklinde değerlendirmek, bizleri eksi olarak gösterdiklerinde ise onları ‘tü-kaka’ haline getirmek bizim felsefemiz değildir. Yerel basınımızda bu mitinge katılım oranları değişik rakamlarla ifade edilmiştir. Biz onların hepsine de saygı duyuyoruz ama bir gerçek var. Miting alanı komiserinin verilerine hepimizin inanması gerekmektedir. Emniyet bariyerlerinin içersinde olan insan sayısı 4500 kişi olarak tespit edilmiş. Emniyet bariyerlerinin dışında da en az 3000’e yakın insanımız yeni kent meydanı denilen yolda yerlerini almışlardır. Bu vesile ile biz bu miting’den gurur duyduğumuzu tekrar belirtir ve Bolu halkına gösterdiği ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.” Şeklinde konuştu. Şatıroğlu sözlerini şu şekilde tamamladı; “13 Haziran günü Bolu’da sandıktan MHP çıkacak ve 3-0 yapacak olan tek parti yine Milliyetçi Hareket partisi olacaktır. Bunu bilen iktidar partisinin tedirginliğinin telaşı yüzlerinden okunmaktadır.2011 genel seçimlerinin galibi hem Türkiye’de hem de Bolu’da Milliyetçi Haraket partisi olacaktır”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.