TOBB TSO Konseyi Ankara’da toplanıyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesindeki Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyi’nin toplantısı, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş’ın katılımıyla Cumartesi günü Ankara’da gerçekleştirilecek.

TOBB TSO Konseyi Ankara’da toplanıyor
TOBB bünyesinde Türkiye’nin 81 ilinde yer alan 181 Ticaret ve Sanayi Odasını temsil eden Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyi’nin gerçekleştirdiği toplantılardan yenisi, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla Cumartesi günü TOBB merkezinde yapılacak. Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş’in de konsey üyesi olarak iştirak edeceği toplantıda, iş dünyasının gündemindeki hususlar, sorun ve talepler Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş’a sunulacak.
Bolu TSO Başkanı Türker Ateş konuyla ilgili bir açıklamada bulunarak şunları kaydetti: “Bolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak TOBB TSO Konseyi’nde yer alıyoruz. Ülkemizin ekonomi gündemini bu platformda masaya yatırıyoruz. Ayrıca ilimizin, iş dünyamızın gündemindeki hususları, sorunlarımızı, talep ve beklentilerimizi dile getiriyoruz. Önümüzdeki toplantıya Ekonomi Bakanımız Sayın Mustafa Elitaş da iştirak edecek. Orada Konsey üyeleri olarak söz alıp görüş ve önerilerimizi paylaşacağız. Toplantı sırasında sunacağımız hususlara ilişkin dosyamızı hazırladık. Bilindiği gibi gerek il, gerek ülke olarak ekonomi anlamında yeni ve önemli bir dönemin başlangıcındayız. 64. Hükümetin dört yıllık yönetim sürecinin politikalarının oluşturulduğu, eylem planlarının sırayla yürürlüğe konduğu kritik bir süreçten geçiyoruz. Bu dönemde İlimizin, iş dünyamızın ve sektörlerimizin durumunu, talep ve beklentilerimizi tam olarak ortaya koymaya çalışacağız. İş dünyası olarak bir arada, birlikte hareket ediyoruz. Bakan Yardımcılarımız ve milletvekillerimizin de destek ve katkılarıyla, yakalanan bu güzel sinerjiyi sonuç odaklı çalışmalara dönüştürmeyi hedefliyoruz.” HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2016, 18:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124