Tuğba Şahin, Düzce Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Merkez İlçe Müdürü Olarak Göreve Başladı

Tuğba Şahin, Düzce Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Merkez İlçe Müdürü Olarak Göreve Başladı

Düzce Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü'nde görevli Tuğba Şahin, merkez ilçe müdürü olarak atandı. Profesyonel hizmet ve etkin yönetimle vatandaşlara daha iyi hizmet sunacak.

Düzce Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü'nde uzun yıllardır hizmet veren deneyimli görevli Tuğba Şahin, yeni bir görevle atanarak Düzce'nin merkez ilçe müdürü olarak görevlendirildi. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan yaz kararnamesi çerçevesinde gerçekleştirilen bu atama, ilçe içindeki hizmetlerin daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini amaçlamaktadır.

Tuğba Şahin, Düzce'nin merkez ilçe müdürü olarak atanmasıyla birlikte görevine resmi olarak başladı. Bu yeni görevine başlamadan önce Düzce Valisi Cevdet Atay'ı ziyaret eden Şahin, yeni görevine dair planlarını ve hedeflerini paylaştı. Göreve başladığı ilk gün itibarıyla Düzce'nin merkez ilçesindeki nüfus ve vatandaşlık işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi ve halkın taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verilmesi için çalışmalarını sürdürmeye başladı.

Tuğba Şahin'in atanması, Düzce ilçesindeki vatandaşlık işleri hizmetlerinin daha da iyileştirilmesi ve modernize edilmesi yolundaki çabanın bir parçası olarak görülmektedir. Yeni görevine olan bu atanma ile Şahin, merkez ilçe müdürü olarak yürüteceği sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeyi ve halka en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.