Türk Metal ‘den dev imza!

Türk Metal Sendikası Bolu Şubesi, Özel Çağsu Hastanesi ve Özel Fatma Hatun Hastanesi ile imzaladığı protokol sayesinde üyelerine daha nitelikli sağlık hizmeti verecek.     Türk Metal Sendikası Bolu...

Türk Metal ‘den dev imza!

Türk Metal Sendikası Bolu Şubesi, Özel Çağsu Hastanesi ve Özel Fatma Hatun Hastanesi ile imzaladığı protokol sayesinde üyelerine daha nitelikli sağlık hizmeti verecek.

 

 

Türk Metal Sendikası Bolu Şubesi, Özel Çağsu Hastanesi ve Özel Fatma Hatun Hastanesi ile sendika üyelerinin yararlanabileceği sağlık muayene anlaşması yaparak protokol imzaladı.

Özel Çağsu Hastanesi’nde gerçekleşen protokol imza töreninde Özel Çağsu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Demir, İşletme Müdürü Reşat Ayaz, Fatma Hatun Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Neşe Alagöz protokol ve hastaneler hakkında bilgiler verdi. 

 

Demir “ Hastanelerimiz Büyük İğime Kazandı”

 

Cavit Demir yaptığı açıklamada “ Türk Metal Sendikası ile bugün üyelerinin grubumuza ait Özel Çağsu ve Fatma Hatun Hastanelerinde ayakta ve yatarak tedavi yönteminde indirimden yararlanması için bir araya geldi. Bu güne kadar tedavi yöntemlerinde bir çok yeniliği Bolu’ya kazandıran hastanelerimiz her türlü hastalığın tedavisi konusunda büyük bir iğime kazanmıştır. Türk Metal Sendikası ile yapmış olduğumuz anlaşma ile sendika üyeleri ve  1.derece akrabaları hastanelerimizde  ayakta %15 yatan hastada %20 olmak üzere faydalanabileceklerdir. Ayrıca hastanelerimizde acil girişlerde herhangi bir ücret ödemeyeceklerdir. Ben Özel Çağsu Hastanesi ve Fatma Hatun Hastanesi adına Türk Metal Sendikasına teşekkür eder tüm üyelerinin hizmetinde olduğumuz belirtirim” dedi.

 

Elçi “ Çağsu ve Fatma Hatun Hastanelerine Teşekkür Ederiz”

 

Türk Metal Sendikası Bolu Şubesi Başkanı Özgür Elçi yaptığı konuşmada “ Bugün kapsamlı bir sağlık protokolü imzalıyoruz. Şubemiz üyesi olan yaklaşık 2600 kişi ve 1. Derece akrabaları bu protokol sayesinde yapmış olduğumuz anlaşmaya göre Özel Çağsu Hastanesi ve Fatma Hatun Hastanelerinden indirimli olarak tedavi olabilecekler. Bu süreçte başta Cavit Demir bey ile Neşe Alagöz Hanımefendi ve Reşat Ayaz beye çok teşekkür ederiz. Bu protokolde bir çok imkânlar var ve Bolu şubesine bağlı üyelerimiz hastanelerimizin her türlü imkânından yararlanabilirler. Sendikamız adına tekrar teşekkür ediyor hayırlı olmasını temenni ediyorum “ ifadelerine yer verdi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124