Türk Telekom yeni hizmetlerini Gazelle otelde anlattı

Türk Telekom, Bolu’da kamu kurumlarına ve KOBİ’lere sunduğu hizmetleri tanıttı.

Türk Telekom yeni hizmetlerini  Gazelle otelde anlattı
 Türk Telekom’un Bolu’da yapılan “Kurumsal Müşteri Günleri” etkinliğinde kamu kurumlarına, kurum çalışanlarının ve vatandaşların hayatını kolaylaştıran çözümler tanıtıldı. KOBİ’lere ise Türk Telekom’un avantajlı hizmetleri, ses ve data ürünleri ile kampanyaları hakkında bilgi verildi. Türk Telekom’un düzenlediği “Kurumsal Müşteri Günleri” etkinliği Bolu’da gerçekleştirildi. Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkıda bulunmak ve mükemmel hizmet anlayışı vizyonuyla düzenlenen etkinlikte, Türk Telekom’un kamu kurumları ve KOBİ’ler için önemli fırsatlar içeren ve hayat kolaylaştıran hizmetleri tanıtıldı. Türk Telekom Kurumsal Müşteri Başkanlığı tarafından organize edilen “Kurumsal Müşteri Günleri Bolu etkinliğine, Bolu Valisi İbrahim Özçimen,  Bolu Belediye Başkanı Alaattin Yılmaz, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Cabir Terzioğlu, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, Bolu Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Keskin, Mengen Kaymakamı Hayri Zorlu, Dörtdivan Kaymakamı Nursan Vural Zorlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahsin Akduman, Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın, Dörtdivan Belediye Başkanı Sefer Akman, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili, Ulaştırma Bölge Müdürü Erdem Öncebe, Kredi Yurtlar Bölge Müdürü Şerafettin Çilkara, PTT Başmüdürü Sami Arlı, Sağlık İl Müdürü Mahmut Arık, Halk Sağlığı İl Müdürü Dr. Ahmet Hamdi Dudak, Bolu Sanayi Teknoloji İl Müdürü Ahmet Küçükkaraca, Ticaret İl Müdürü Metin Bakırcıoğlu, Milli Eğitim İl Müdürü Recep Alp Doğan, Çevre Şehircilik İl Müdürü Yusuf Kadı, Meteoroloji İl Müdürü Erol Öztabak, Afat İl Müdürü Hasan Erdoğan, Bolu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Murat Özmen, Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Baran Akan, Ziraat Bankası İl Müdürü Sinan Savaş, Halkbank İl Müdürü Özgür Özcan, Vakıfbank İl Müdürü Sefer Bilgi, Köroğlu Devlet Hastanesi Başhekimi İbrahim Özcan, Köroğlu Devlet Hastanesi Yöneticisi Abdullah Danışman ile kamu kurum kuruluşlarının üst düzey yetkilileri ve Bolu Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Emin Semercioğlu, Bolu OSB Bölge Müdürü Mustafa Gülen ile Bolu OSB firmaları katıldı.

Kamu kurumları için markalaşmış e-devlet hizmetleri ve özel çözümler

Kamu kurumlarıyla yapılan toplantıda, Türk Telekom’un bilgi ve iletişim teknolojileri ile kamu kurumlarının ve vatandaşların hayatını kolaylaştıran, hepsi birer marka niteliği kazanmış e-devlet hizmetleri ile kamu sektörüne özel çözümleri tanıtıldı. Türk Telekom Bolu İl Müdürü Ahmet Karagün, yaptığı açılış konuşmasında başta e-devlet projeleri olmak üzere alanında örnek, markalaşmış, hayatı kolaylaştıran pek çok projenin iletişim altyapısını Türk Telekom’un sağladığını ve sektörlere çözümler ürettiklerini belirterek, “Eğitim sektöründe, Türk Telekom Grubu olarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı 37 bin okulu internete bağlıyoruz. Aynı zamanda Fatih Projesi’nin ilk fazında 2.236 okulun intranet bağlantısının kurulumlarını sürdürüyoruz. Sağlık sektöründe yine kurumların ihtiyacına yönelik çözümler sunuyor; hastanelerin yüksek hızlı internet erişimlerini gerçekleştiriyor ve Sağlık Bakanlığı’na ait donanımları Türk Telekom veri merkezlerinde barındırıyoruz. Belediyeler ve iştirak şirketlerinin tüm iletişim ihtiyaçları büyük oranda Türk Telekom tarafından sağlanıyor. Ulaşım sektöründe ise Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ne ait tüm radar ve havaalanlarının, Karayolları Genel Müdürlüğü, TCDD ve Kara Ulaştırması Birimi’nin, Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğü (eski adıyla Denizcilik Müsteşarlığı) ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’nün iletişim altyapıları Türk Telekom tarafından destekleniyor.” Şeklinde konuştu.

 

Türk Telekom değer yaratmaya devam edecek

 

Türk Telekom Kamu Teknik Müşteri Yöneticisi Hüseyin Çaylı da açılış konuşmasının ardından, finans sektöründe kamu bankalarının telekomünikasyon altyapısını da Türk Telekom’un sağladığını belirterek, “Örneğin T.C. Ziraat Bankası’nın 1.500’den fazla şubesine fiber altyapı tesis edilerek, ülke genelindeki tüm şubelerini VPN altyapısı ile birbirine bağladık. Borsa İstanbul da veri merkezi konusunda Türk Telekom’dan hizmet alıyor. Güvenlik sektöründe ise Jandarma Genel Komutanlığı’nın binden fazla birimini VPN altyapısı ile tek çatı altında topladık. Emniyet Genel Müdürlüğü ile yürüttüğümüz Metropol Projesi ile kurumun 160 biriminde, noktadan noktaya metro ethernet erişim olanağı sağladık. Adalet Bakanlığı’nın SEGBİS Projesi ile Türk Telekom, TTVPN erişimiyle artık duruşmaların video kayıtlarının tutulabilmesine, ifadelerin video konferans ortamı ile uzaktan da alınabilmesine olanak tanıyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Türk Telekom, gelişmiş teknolojisiyle Türkiye’deki tüm kamu kurum ve kuruluşlarının bilgi ve iletişim alanındaki ihtiyaçlarını belirleyerek, grup şirketleri ile birlikte uçtan uca çözümler sunmaya ve müşterilerine değer yaratmaya devam edecek.” Dedi.

 

Türk Telekom KOBİ’lere teknoloji danışmanlığı yapıyor

 Türk Telekom yetkilileri, kamu kurumları temsilcileriyle yapılan toplantının ardından, öğleden sonra Bolu OSB firmaları ile Bolu ve ilçelerindeki birçok Kurumsal firma yöneticilerinin de bulunduğu bir toplantı yaptı. Türk Telekom Bolu İl Müdürü Ahmet Karagün yaptığı açıklamada, 3D stratejisi ile büyüyen Türk Telekom’un, değer odaklı müşteri hizmetleri, dijital yaşam dönüşümü, dünyaya açılım ve bölgesel büyüme hedefleri ile ilerlediğini belirtti. Karagün, Türkiye’nin 81 ilinde KOBİ’lere, esnafa, sanayiciye, ses, internet, data ve genişbant, mobil ve yönetilebilir servislerle, hayatı kolaylaştıran teknolojilerle iletişim alanında hız ve verim katma hedefinin Türk Telekom’un öncelikleri arasında yer aldığını söyleyerek, “Günümüzde ticaretin, pazarlama ve reklam faaliyetlerinin internet ortamına taşınması nedeniyle, kesintisiz, hızlı ve kaliteli hizmeti fiber altyapılar üzerinden yeni teknolojilerle sunabilmek, sanayicilerin ve işletmelerin zorlu pazar koşullarında daha güçlü hale gelmelerine olanak tanıyor. 140’ı aşkın OSB yönetimi ile işbirliği anlaşması olan Türk Telekom, bu kapsamda ticari alanlarda ve organize sanayi bölgelerinde teknoloji işbirliklerini geliştirmeye devam ediyor. Dünyayı 4 kez çevreleyecek uzunluktaki (2013 yılı birinci çeyreği itibarıyla yaklaşık 170 bin km) fiber altyapısı ile işletmelerin ve sanayicilerin sektörel rekabet güçlerini daha da artırmalarında önemli bir rol üstleniyor. Türk Telekom, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı doğrultusunda büyük önem taşıyan hizmet kalitesini her geçen gün daha da iyileştirmek için büyük yatırımlar yaparak, satış kanallarını bu paralelde güçlendiriyor. Türk Telekom, değişen ve genişleyen KOBİ satış organizasyonu ile ülke çapında KOBİ’lere teknoloji danışmanlığı yapmayı hedefliyor.” Dedi. KOBİ’lere özel çözümlerle tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayan ve iş hacimlerini büyütmelerine destek olan Türk Telekom’un, kurumsal müşterilere daha hızlı servis ve ayrıcalıklı hizmet vermek üzere hayata geçirdiği 444 4 KMH (564) Çağrı Merkezi hizmeti ve avantajlarla dolu ses ve data ürünleri kampanyaları hakkında katılımcılara detaylı bilgi verildi. Türk Telekom, TTNET ve Avea’nın platform olarak kurduğu ve işyerlerinin iletişim ihtiyaçlarını tek noktadan ekonomik olarak karşılayan “BİZ” kampanyaları hakkında da katılımcılara bilgi aktarıldı.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2013, 21:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124