Ülkü Ocaklıyız, Kanserin Farkındayız

Bolu Ülkü Ocakları, “Ülkü Ocaklıyız, kanserin farkındayız” sloganıyla, Bolu Kızılay Kan Merkezine, kan ve ilik bağışında bulundular.

Ülkü Ocaklıyız, Kanserin Farkındayız

Haber: Kasım ŞAHİN

Ülkü Ocakları İl Başkanı Adem Evcil ile Ocak üyeleri, Kızılay Bolu Şube Başkanı Hüseyin İka’nın da destekleriyle Kızılay Kan Merkezinde kan bağışında bulunarak bir ilke daha imza atmış oldular.

Başta kendisi olmak üzere ocak üyeleriyle birlikte kan bağışında bulunan Ülkü Ocakları İl Başkanı Adem Evcil, şunları söyledi; “Her yıl milyonlarca insan  çeşitli kanser türleri nedeni ile ölmekte. Asrın hastalığı olan ve hemen hemen her ailede görülen kanser yaşamımızın bir parçası olmuş durumdadır. Kimi kanser hastaları her gün taze kana ihtiyaç duymakta, kimileri ise uygun ilik beklemektedir. Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı olarak Bugünün Dünya Kanserle Mücadele günü olması nedeni ile 'Ülkü Ocaklıyız Kanserin  Farkındayız' adlı kampanyamızla Türk Kızılayı Bolu şubesine kan ve ilik bağışında bulunduk. Unutmayın vereceğin her örnek bir hayat kurtarabilir. Ülkü Ocaklıyız, Kanserin Farkındayız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2016, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124