Üretim ve pazarlama konulu değerlendirme toplantısı yapıldı

Üretim ve pazarlama konulu değerlendirme toplantısı yapıldı

Orman Genel Müdürlüğü İşletme ve Pazarlama Daire Başkanlığınca organize edilen orman ürünlerinin değerlendirilmesinde üretim ve pazarlama konulu istişare toplantısı yapıldı.

Haber: Esra Öztürk

Toplantıya İşletme ve Pazarlama Daire Başkanı Kenan Akyüz, Bolu Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, Piyasa Araştırma Şube Müdürü Reşat Benli ile Bolu Orman Bölge Müdür Yardımcısı, İşlerime Pazarlama Şube Müdürü ve İşletme Müdürleri katıldı.

Bölge Müdürü Hasan Keskin tarafından Bölge Müdürlüğünün ilk altı aylık üretim ve satış programlarının gerçekleşmesiyle ilgili sunu yapıldı.

2017 yılı üretim, pazarlama program ve hedefleri, Haziran 2017 sonu itibariyle üretim, satış ve stok durumu ile piyasa isteklerinin masaya yatırıldığı toplantıda, bundan sonraki süreçte iç ve dış piyasalar takip edilerek talepler doğrultusunda üretim planlaması ve satış politikası uygulanması, bu çerçevede ürün çeşit ve nevilerine göre üretim ve satışların planlanması, planlama sonucu ürünleri ekonomiye en iyi şartlarda kazandırılırken diğer yandan da en iyi fiyatlarla değerlendirilmesi ile hedeflere ulaşmada alınması gereken tedbirler görüşüldü.

İşletme Müdürleri tarafından üretimle ilgili sorunların dile getirilmesinin ardından İşletme ve Pazarlama dairesi Başkanı Kenan Akyüz’ün kazasız ve başarılı bir yıl tememnnisiyle toplantı sona erdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.