Vakıf personel alacak, ekibe dahil olun

Vakıf personel alacak, ekibe dahil olun

Bolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, toplumda sosyal refah ve dayanışmayı geliştirmek için çalışan, kar amacı gütmeyen bir kuruluş. Kuruluş için bir proje eğitmeni olarak nitelikli ve motive olmuş bir kişiyi işe alınacak.

Kendi topluluklarında fark yaratmak ve kar amacı gütmeyen sektörde değerli deneyimler kazanmak isteyen herkes için heyecan verici bir fırsat. Proje eğitmeni, vakfın projelerine dahil olan personel ve gönüllüler için eğitim programlarının tasarlanması ve uygulanmasından sorumlu olacak. Proje yönetimi, iletişim becerileri ve projenin başarılı bir şekilde uygulanmasıyla ilgili diğer alanlarda eğitim görecek. Eğitmen ayrıca eğitim programlarının etkililiğini değerlendirmekten ve iyileştirmeler için önerilerde bulunmaktan sorumlu olacak.

Bu pozisyon için değerlendirilmek üzere, adayların eğitim, sosyal hizmet veya kar amacı gütmeyen yönetim gibi ilgili bir alanda lisans derecesine sahip olmaları gerekiyor. Ek olarak, eğitim programları geliştirme ve sunma konusunda deneyim sahibi olmalı ve güçlü iletişim, organizasyon ve liderlik becerilerine sahip olmaları isteniyor.

Başvurular için son tarih 20 Ocak olup, ilgilenen adayların mümkün olan en kısa sürede başvurmaları gerekiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.