Vali Atay Gümüşova OSB'deki Altyapı Çalışmalarını İnceledi

Vali Atay Gümüşova OSB'deki Altyapı Çalışmalarını İnceledi

Düzce Valisi Cevdet Atay, Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi'nde devam eden altyapı çalışmalarını inceledi. 360,6 hektar alanda yer alan bölgede faaliyet gösteren firmalara çeşitli altyapı hizmetleri sunuluyor.

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce İl Özel İdaresi tarafından yürütülen alt yapı çalışmalarıyla dikkat çeken Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi'nde incelemelerde bulundu. Gümüşova ilçesinin sınırında yer alan ve 360,6 hektarlık geniş bir alana sahip olan organize sanayi bölgesindeki çalışmaları, Vali Yardımcısı Haluk Çakmak, Gümüşova Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, İGM Başkanı Fazlı Koç, İl Genel Sekreteri Hayri Şen ve diğer ilgili yetkililerle birlikte yerinde değerlendirdi.

Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi, 2019 yılında yapılan imar planları ve altyapı projeleri onaylandıktan sonra önemli bir aşamaya gelmişti. Bu geniş alanda faaliyet gösteren firmalara, yağmur suyu tahliye sistemleri, elektrik altyapısı, içme suyu şebekesi, kanalizasyon sistemi ve yol ağı gibi temel alt yapı hizmetleri sunuluyor. Ayrıca dere ıslahı ve su arıtma tesisi gibi çevre düzenlemeleri ve çevre koruma önlemleri de titizlikle uygulanıyor.

Vali Cevdet Atay, incelemeler sırasında bölgenin alt yapı çalışmalarını detaylı bir şekilde inceledi ve yetkililerden bilgi aldı. Organize Sanayi Bölgesi'nin tam teşekküllü bir şekilde faaliyete geçmesiyle, bölgeye yapılacak yatırımların ve üretim faaliyetlerinin daha verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.