Vekil Küpçü, 3 döneme takıldı

Vekil Küpçü, 3 döneme takıldı

3 dönem AK Parti’den Bolu Milletvekilliği yapan Fehmi Küpçü, milletvekilliği hayatına veda etti. Küpçü, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama yine Erdoğan dedi.

Haber: C. Kutay Aykan

14 Mayıs da yapılacak olan milletvekilliği seçimlerine Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 dönem milletvekilliği yapan milletvekillerine TBMM yollarını kaparken, bu kurala AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’de uymak zorunda kaldı. Küpçü’nün 12 yılı aşkın süredir sürdürdüğü milletvekilliği sona ererken, sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı;

Muazzez Milletim, Değerli Hemşerilerime.

Milletimize Hizmet yolunda, 2001 yılında Kurucu Gençlik kolları Başkanı olarak başladığım siyasi hayatıma, AK Parti’nin kuruluşu ile bu kutlu çatı altında devam edip, 3 dönem ilçe başkanı olarak hizmet ettim.

Kader gayrete aşıktır düsturuyla çıktığımız bu yolda 24.25.26 ve 27. dönem Bolu Milletvekili ve uzunca bir sürede Başkanlık Divanı üyesi olarak, Aziz Milletimizi ve Değerli Hemşerilerimizi TBMM çatısı altında (12 yıl boyunca) temsil ettim. Samimi niyetle çıktığımız bu yolda nasibimiz şerefimiz olsun ilkesinden şaşmadım.

Elimden geldiğince milletimizin ve ülkemizin derdine derman olmaya, beklenti ve taleplerini meşru dairede karşılamaya çalıştım. Devletin ve milletin menfaatini istismar etmek isteyenlere hiç tevessül etmedim.

En büyük bahtiyarlığım, milletimize hizmet etmek ve hayır dualarına muhatap olmak için, devlet ve siyaset meydanında Recep Tayyip Erdoğan gibi büyük bir lidere yol arkadaşlığı yapıyor olmamdır.

Makam, mevkii, rütbe aramaksızın, Anadolu ve Türk Yurdunun son asırdaki en mümtaz temsilcisi Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılıksız sevdik ve bugüne kadar hayatını vakfettiği bu fikir, ideal ve medeniyet davasında son nefesimize kadar, taşıdığımız mesuliyetin bir neferi olacağım.

Bu vesile ile bize itimad edip bunca vazifeyi veren Başta Sayın Cumhurbaşkanı’mız olmak üzere, Muazzez Milletimize, Değerli hemşerilerimize, birlikte mesai ve emek harcadığımız Teşkilat mensubu Kâlbi Kardeşlerime en kalbi şükranlarımı arz ederim.

Vaki olan haklarınızı helal etmenizi istirham ederim.

340441010-208630611803925-2589527739389582508-n.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.