Velioğlu’nun acı günü

Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu’nun bir süredir kanser tedavisi gören annesi Emine Velioğlu hayatını kaybetti. Merhume Emine Velioğlu’nun cenazesi öğleden sonra Karacasu’da köy mezarlığına defnedildi.

Velioğlu’nun acı günü

Haber: N. Halid Altundal

Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu’nun bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören annesi Emine Velioğlu hayatını kaybetti. BGC Başkanı Bülent Velioğlu, annesinin vefatını sosyal medya hesabından yaptığı şu duygusal paylaşımla ifade etti: “Pamuk yüzlü canım anam Emine Velioğlu amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti. Rabbim Peygamber Efendimize komşu eylesin İnşAllah… Allah rızası için annem için sizlerden Fatiha dilerim.”

Merhume Emine Velioğlu’nun cenaze namazı öğleden sonra Karacasu Merkez Camiinde(köy içi) kılındı. Cenaze törenine AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Belediye Başkan Yardımcıları Rasim Özdemir ve İsa Özcan, kurum müdürleri, basın mensupları ve merhume Emine Velioğlu’nun yakınları katıldı. Merhume Velioğlu, kılınan cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2021, 16:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124