Yedi yıldır aralıksız devam ediyor

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz 7 yıldır hastaların umudu olmaya devam ediyor. Başkan Yılmaz son olarak geçtiğimiz Perşembe günü altı hastayı evinde ziyaretti.

Yedi yıldır aralıksız devam ediyor

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz yedi (7) yıl önce başladığı ve aralıksız olarak haftanın her Perşembe günü gerçekleştirdiği hasta ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak bu hafta 6 (altı) hastayı evlerinde ziyaret eden Başkan Yılmaz, hastalarla yakından ilgilenerek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bolu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından düzenlenen program çerçevesinde her hafta Perşembe günlerini hasta ziyareti yaparak geçiren Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, bu hafta da 6 (altı) aileyi evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Gittiği her evde hastalarla yakından ilgilenen ve kendisinden bir isteklerinin olup olmadığını soran Yılmaz’a bu haftaki ziyaretlerinde, Bolu İl Sağlık Müdürü Mahmut Arık, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Taner Laçin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sosyal Çalışmacısı Yusuf Yağcı, Bolu Belediyesi Doktoru Gülsüm Öncü, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel, AK Parti Bolu İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir, AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Ünsal ve Yakup Erdoğan ile AK Parti İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Güler de eşlik etti.

Hasta ziyaretleri sırasında insanlara moral olmaya çalıştıklarını ifade eden Yılmaz; “Elimizden geldiğince çok insanımızı ziyaret ediyoruz ve onlarla sohbet ediyoruz. Bu çalışmamız hem onlara moral oluyor hem de bizlere huzur veriyor. Allah bizlere sağlık verdiği sürece bu ziyaretlerimize devam edeceğiz” diye konuştu. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2016, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124