Yeni göreviniz hayırlı olsun

3 yıldır Bolu’da başarılı hizmetlerde bulunan PTT Baş Müdürü Sami Arlı ve Eşi Nuran Arlı’nın tayini Ağrı iline çıktı. Arlı, çifti yeni görevlerine Pazartesi günü başlayacak. Bolu PTT Baş Müdürlüğü görevine ise Ağrı PTT Baş Müdürü Şahin Abak getirildi. Abak’ın önümüzdeki hafta görevinin başında olacağı öğrenildi.

 Yeni göreviniz hayırlı olsun

Haber: Kasım ŞAHİN

Yalova PTT Baş Müdürü iken 2012 yılında Bolu PTT Baş Müdürlüğü görevine getirilen ve Bolu için sürekli olarak geleceğe yatırım yapan Sami Arlı ile Bolu PTT Baş Müdürlüğü bünyesinde görev yapan eşi Nuran Arlı’nın tayinleri Ağrı PTT Baş Müdürlüğüne çıktı. Ağır PTT Baş Müdürü olarak atanan Sami Arlı, Bolu Olay Gazetesi’ne yaptığı açıklamada; “Bolu’da görev yaptığım sürece hep geleceğe yönelik hizmetlerde bulundum. Bolu ve Bolu halkı için daha çok hizmetleri vermek için yoğun çaba içersinde oldum. Yeni görev yerimde de Ağrı halkı için ne gerekiyorsa onu yapacağım. Bolu’daki ana hizmet binamızda tadilat yapıp merkez binamızı modernleştirme çalışmaları başlattık, Yeniçağa ve Kıbrıscık ilçelerimizdeki eski PTT şubelerini yıktık ve yenilerini yapma aşamasına geldik. Kültür Mahallesinde bulunan arsamız üzerine ise modern bir PTT hizmet binasının yapımı için proje geliştirdik. Ancak, tayinimin çıkması nedeniyle gelişmeleri göremeyeceğim. Yeni müdürüz bu projelerimizi gerçekleştirecektir. Tayinim çıkması nedeniyle ve kısa sürede yeni görevime başlamam dolayısıyla özellikle Bolu halkına veda edemiyorum. Gazeteniz aracılığı ile Bolu halkına bizlere göstermiş olduğu sevgiden dolayı sonsuz teşekkür ederim” diye konuştu.

Eşi Sami Arlı ile birlikte 3 yıldır Bolu PTT Baş Müdürlüğünde görev yapan Nuran Arlı’nın tayini de Ağır PTT Baş Müdürlüğü İdari ve Mali Birimler Müdürü olarak ataması yapıldı. 3 yıl boyunca Bolu ve Bolu halkına hep hizmet verme peşinde koşan Başmüdürümüz Sami Arlı ve eşi Nuran Arlı’ya yeni görevlerinde başarılar dileriz. Yolunuz ve bahtınız açık olsun.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2015, 19:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
cengiz han
cengiz han - 6 yıl Önce

tayinin arkasında gerede olayları mı var yoksa

cengiz han
cengiz han - 6 yıl Önce

tayin değil sürgün

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124