Yeniçağa’da CHP rüzgarı

Yeniçağa’da CHP rüzgarı

Cumhuriyet Halk Partisi seçim çalışmalarını Yeniçağa ilçesinde sürdürdü. CHP Bolu Milletvekili Adayları, Tanju Özcan, Mehtap Özcan Mısırlıoğlu ve Hakkı Fidan Yeniçağa’da vatandaşlarla...

Cumhuriyet Halk Partisi seçim çalışmalarını Yeniçağa ilçesinde sürdürdü. CHP Bolu Milletvekili Adayları, Tanju Özcan, Mehtap Özcan Mısırlıoğlu ve Hakkı Fidan Yeniçağa’da vatandaşlarla bir araya gelerek, sorunlarını dinledi.

Yeniçağa’da vatandaşlarla ve esnafla görüşen CHP adayları, 9 yıldır ülkenin başında olan AKP iktidarının ülkeyi götürdüğü karanlıktan kurtarmak için kendilerine destek olunmasını istedi. Seçildikleri takdirde mazbatalarını alır almaz hiç durmadan Bolu için çalışacaklarını söyleyen CHP Bolu Milletvekili adayları, bu seçimde tüm Bolu’nun Akp’ye dur diyeceğini belirtti.

Ülkedeki gelir adaletsizliğinin bu iktidar zamanında zirve yaptığını söyleyen CHP Bolu 2. Sıra Milletvekili Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, “İki dönemdir halkımız Akp’ye iktidar görevini verdi. Fakat Akp 9 yıl boyunca halkın derdine çare olamadığı gibi, dertlerin üzerine de dert ekledi. Yeniçağa’da da durum diğer yerlerden farklı değil. İşsizlik, yoksulluk bu güzel ilçemizde de halkımızın temel sorunu. Esnaf, memur, emekli gelecekten umudunu kesmiş. Bu umutsuzluğu kırmak için, bu kötü gidişe dur demek için, halkımızı CHP’nin etrafında kenetlenmeye davet ediyoruz” dedi.

“Nakliyecinin sorunlarını en iyi ben bilirim”

Yeniçağa’nın nakliyeci kenti olduğunu hatırlatan CHP Bolu 3. Sıra Milletvekili Adayı Hakkı Fidan, “Bildiğiniz gibi Yeniçağa ilçemizde nakliye sektörü oldukça gelişmiş. Ben de bir nakliyeci olarak, onların dertlerini, sıkıntılarını yakından biliyorum. Buradan nakliyeci ve sanayici esnafımıza CHP’nin yanında olmalarını, bize destek vermelerini istiyorum. Onların sorunlarını yakından tanıyan biri olarak CHP’nin en iyi çare olduğunu bir kere daha hatırlatmak istiyorum” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.