Yola sığmayınca!!!

İl dışından Bolu’ya malzeme getiren bir TIR Valilik kavşağında yola sığmayınca ortadaki dönel kavşağın üzerine çıkarak birbirinden güzel çiçekleri ezdikten sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Bu olayı gören vatandaşlar TIR sürücüsüne tepki gösterdiler.

 Yola sığmayınca!!!

Haber: Kasım ŞAHİN - Fotoğraf: Hamza TÜRDÜ

Olay önceki gün meydana geldi. İl dışından Bolu’ya malzeme getiren 38 AD 422 plakalı TIR’ın sürücüsü Valilik binasının kavşağındaki dönel kavşağın üzerine çıktı. Virajı alamayan TIR sürücüsü arka lastikleriyle dönel kavşağa çıkarak hem birbirinden güzel çiçekleri ezdi hem de dönel kavşakta büyük bir çukur oluşturdu.

Şehir merkezine izinsiz ağır vasıta araçlarının girişi yasak olmasına rağmen öğle saatlerinde Ali Rıza Tekemen Caddesinden gelen TIR sürücüsü tekrar aynı caddeye dönüş yapmak için Valilik kavşağındaki dönel kavşağı kullanmak zorunda kaldı. Ancak, koca TIR yola sığmayınca kavşağın üzerine çıkmak zorunda kalarak çiçekleri ezip büyük bir zarar verdi. Bu durumu gören vatandaşlar TIR sürücüsüne tepki gösterirken bu aracın sürücüsüne hangi kurumun ceza yazacağı da merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2014, 11:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
kaptan
kaptan - 7 yıl Önce

yazı tura şoförü belli beceriksiz diyorum

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124