Bolu’da yandaş gazeteler ücretsiz dağıtılıyor…

Bolu’da yandaş gazeteler ücretsiz dağıtılıyor…

Tv8’de yayınlanan “Erkan Tan ile Başkent’ten” programına katılan MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı Bolu’ya yaptığı ziyarette hükümet yanlısı gazetelerin ücretsiz olarak dağıtıldığını gözlemlediğini...

Tv8’de yayınlanan “Erkan Tan ile Başkent’ten” programına katılan MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı Bolu’ya yaptığı ziyarette hükümet yanlısı gazetelerin ücretsiz olarak dağıtıldığını gözlemlediğini söyledi. Paçacı; “Tabii esnafın işi yok, müşterisi yok. Açıyor okuyor gazeteyi. Okuması bittiğinde bir bakıyor ekonomi güllük gülistanlık, o zaman kabahat bendeymiş demeye başlıyor” şeklinde konuştu.

 

MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı Tv8’de Ankara Temsilcisi Erkan Tan’ın hazırlayıp sunduğu Erkan Tan ile Başkent’ten programına konuk oldu. Ak Parti’nin ‘Oyunu benim partime ver, kendi anayasanı yap’ olan yeni sloganına farklı bir yorum getiren Paçacı, “ Ak Parti’nin yeni sloganını değiştiriyorum. ‘kendin pişir kendin ye’ yapıyorum. Sen oyunu ver anayasayı ben yapacağım, sen uyacaksın diyorlar. Anayasanın değişmesini bizde istiyoruz, istemez miyiz? Ama sayın Başbakan Anayasayı değiştireceğim diyor peki ne yazacaksınız diyoruz, millet yazacak diyor. Milleti bu kadar saf bulmayın. ‘Türk’ kelimesini kaldıracaklar. Siz hiç Sayın Başbakan’ın ‘Türk Milleti’ dediğini duydunuz mu? Anayasayı millet yazmayacak kandırıyorlar. Onların gizli gündemleri var. 1) Yargıyı ele geçirmek, 2) PKK için yasal altyapıyı hazırlamaktır.” Dedi.


Başbakan’a canlı yayında Şeyh Edebali’nin dizelerini okudu!

Programda Başbakan
Recep Tayyip Erdoğan’a Şeyh Edebali’nin “Osman Gaziye Nasihat’ini” okumasını öneren MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı “Başbakan; Şeyh Edebali’nin Osman Gaziye Nasihat’ini okusun, orada ‘acizlik bize, yanılgı bize, hoş görmek sana; geçimsizlikler, çatışmalar, anlaşmazlıklar bize, adalet sana’ diyor. Dönüp dönüp bu dizeleri okusun. Başbakan, %47’nin sorumluluğunu taşıyamıyor.” dedi.

“Esnaf’a kabahat bendeymiş dedirtiyorlar”


Programda Bolu’da gerçekleştirdiği politik çalışmalara da değinen Paçacı şu şekilde konuştu; “MHP barajın altında kalmaz, bu bir fıkradır. Barajın altında kalmamız Ak Parti’nin hayalidir, arzusudur. Tek başına iktidar olmak için MHP ilerliyor. Dün Bolu’daydım. Esnafa bedava dağıtılan yandaş gazeteler gördüm. Tabii esnafın işi yok, müşterisi yok. Açıyor okuyor gazeteyi. Okuması bittiğinde bir bakıyor ekonomi güllük gülistanlık, kabahat bendeymiş diyor.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.