Bu yapılanları İzzet Baysal da görmeliydi

Bu yapılanları İzzet Baysal da görmeliydi

İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ve Vakfın Mütevelli heyeti geçtiğimiz günlerde hizmete açılan AİBÜ Diş Hekimliği Fakültesi Kliniklerini ziyaret etti. Klinikleri çok beğenen Ahmet Baysal, duygulu...

İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ve Vakfın Mütevelli heyeti geçtiğimiz günlerde hizmete açılan AİBÜ Diş Hekimliği Fakültesi Kliniklerini ziyaret etti. Klinikleri çok beğenen Ahmet Baysal, duygulu anlar yaşadığı ziyaret sırasında, ‘Yapılan bu güzel hizmetleri rahmetli İzzet Baysal da görmeliydi’ dedi.

Ziyaret sırasında Diş Hekimliği Fakülte Dekanı Prof. Dr. İsmet Duran’dan klinikler hakkında bilgi alan Ahmet Baysal ve Vakıf Mütevelli heyeti, kliniklerin hizmete girmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Ziyaret sırasında Dekan İsmet Duran, kliniklerin sadece Bolu için değil tüm bölge için önem taşıdığını vurgulayarak, ‘Kliniklerimize bugüne kadar yaklaşık 2.250 hasta başvurdu. Bu hastaların bir kısmı yakın illerden gelen hastalar. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Bolu için olduğu kadar, bölgedeki iller için de çok önemli bir diş sağlığı merkezi. Fakülte kliniklerimizin kuruluş aşamasında her zaman bizim yanımızda olan, maddi manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Hayri Coşkun’a teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

‘Bolu halkı en iyilerine layık’

Böyle bir fakültenin Bolu’ya kurulmasından dolayı son derece mutlu olduğunu ifade eden Ahmet Baysal “Bolu halkının her şeyin en iyisine layık.  Biz vakıf olarak bunu biliyoruz ve üzerimize düşüne her zaman yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Ziyaret sırasında oldukça duygulandığı gözlenen Ahmet Baysal, AİBÜ Diş Hekimliği Kliniklerini gezdikten sonra “Bunları rahmetli İzzet Baysal da görmeliydi” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.