Çağa ayak uydurmak lazım

Çağa ayak uydurmak lazım

Şirket yöneticilerine, küreselleşen iş dünyasında karşılaşacağı karmaşık problemleri doğru bir şekilde tanımlayabilmelerine ve çözüm üretebilmelerine yönelik bilgi ve beceri kazandırmayı hedefleyen...

Şirket yöneticilerine, küreselleşen iş dünyasında karşılaşacağı karmaşık problemleri doğru bir şekilde tanımlayabilmelerine ve çözüm üretebilmelerine yönelik bilgi ve beceri kazandırmayı hedefleyen “Yönetim Teknikleri ve Stratejik Planlama” konulu eğitim programı Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda başlıyor.

Dış Ticaret Müsteşarlığı destekli olarak gerçekleştirilecek olan söz konusu eğitim programı 17-18-19 Haziran 2011 tarihleri arasında Bolu Ticaret ve Sanayi Odası eğitim salonunda yapılacak. Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada şirketlerin orta ve üst kademe yöneticilerine yönelik olarak düzenlenecek olan eğitim programının ücretinin 620 TL olduğu; firma tarafından peşin olarak yatırılacak olan eğitim ücretinin % 70’inin eğitim sonrasında Dış Ticaret Müsteşarlığı’ndan geri alınabildiği ve kalan % 30’luk kısmının da yine eğitim sonrasında Bolu TSO tarafından karşılanacağı bildirildi. Kontenjanın 20 kişi ile sınırlı olduğu ifade edilen eğitim programında üç gün süresince yönetsel karar alma süreci, işletmelerin büyümesi ve örgüt yapısındaki değişme, liderlik ve motivasyon, liderlik modelleri, stratejik yönetim süreci ve safhaları, işletmenin stratejik amaçlarının belirlenmesi, çevresel faktörlerin analizi, işletmelerin Pazar içindeki konumu, SWOT analizlerinin önemi, firmaların üstünlük ve zayıflıklarının tespiti, rakip analizi vb. konularda detaylı olarak bilgilendirilecek. Eğitime katılmak isteyen firma yetkilileri bilgi ve eğitim başvurusu için Oda Genel Sekreterliği ile temas kurulabilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.