Çalışmaların takipçisi olacağım

Çalışmaların takipçisi olacağım

Bolu İl genel meclisi Mart ayı birinci oturumunda konuşan il genel meclis üyesi Hakkı Fidan 2011 yılı Köydes Projesi kapsamında kullanılacak olan ödeneklerin Bolu köylüsüne hayırlı olması temennisinde bulunarak “çalışmaların...

Bolu İl genel meclisi Mart ayı birinci oturumunda konuşan il genel meclis üyesi Hakkı Fidan 2011 yılı Köydes Projesi kapsamında kullanılacak olan ödeneklerin Bolu köylüsüne hayırlı olması temennisinde bulunarak “çalışmaların takipçisi olacağım” dedi.

 

Bolu İl genel meclisinin Mart ayı toplantıları başladı. Oturumun ilk gününde Mengen’in Köprübaşı köyü ile Devrek ilçesinin Akçabey köyünün sınırlarının ortasında bulunan su kaynakları ile ilgili olarak Çevre ve sağlık komisyonundan gelen rapor görüşüldü. Rapor’da söz konusu su kaynağının bulunduğu dağ yamacının Zonguldak tarafında olduğu belirtilerek bu yüzden su tahsisinin Devrek ilçesine bağlı Akçabey köyüne yapılmasının uygun olacağı görüşüne yer verildi. Rapor komisyondan geldiği şekliyle oy birliğiyle kabul edildi. Daha sonra Fizik ve Tedavi Rehabilitasyon hastanesine sedye asansörü yapılması amacıyla Sağlık bakanlığı tarafından İl özel idaresine gönderilen 100.000 TL ödeneğin hastanenin döner sermaye saymanlığı hesaplarına aktarılmasına dair Plan ve bütçe komisyonundan rapor görüşülerek kabul edildi. İl özel idaresinin 2010 yılı faaliyet raporunun görüşülmesi Cuma gününe ertelenirken Mengen’e bağlı kadılar köyünde bulunan taşınmaz için Aydın Gülen’e ait tapu tahsis belgesinin ve Mengen’e bağlı Babahızır köyünde bulunan taşınmaz için Yusuf Günay’a ait tapu tahsis belgesinin kesin tapuya çevrilmesi talebi oy birliğiyle kabul edildi.Oturumda bir konuşma yapan il genel meclis üyesi Hakkı Fidan 2011 yılı Köydes Projesi kapsamında Merkez ilçe için köylere hizmet götürme birlikleri kanalı ile asfalt ve yol yapımında kullanılacak olan paraların Bolu köylüsüne hayırlı olması temennisinde bulunarak “çalışmaların takipçisi olacağım” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.