CHP ve MHP boş yere umutlanıyor

CHP ve MHP boş yere umutlanıyor

AK Parti seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Gerede’de çalışmalarını sürdüren Ak Parti Milletvekili adayları, Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Fatih Metin Gerede’de...

AK Parti seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Gerede’de çalışmalarını sürdüren Ak Parti Milletvekili adayları, Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Fatih Metin Gerede’de coşkuyla karşılandı.

2 Dönem Milletvekili olarak Meclis’te Bolu’yu layıkıyla temsil eden ve bu dönem bayrağı Gerede eski İlçe Başkanı Fehmi Küpçü’ye teslim eden Yüksel Coşkunyürek’te milletvekili adaylarına destek olmak için, adaylarla birlikte kapı kapı dolaştı.

 İlçe girişinde uzun bir araç konvoyuyla karşılanan AK Parti Milletvekili adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Fatih Metin ve il teşkilatına, Gerede’deki vatandaşlar, geçmiş seçimlerde olduğu gibi destek olacaklarını belirtiler. Vatandaşlar, Gerede Ak Parti’nin kalesi olduğunu söyleyerek, en az %90 oy ile 12 Haziran akşamı Bolu’da 3-0’ı buradan ilan edeceklerini belirtti.

“Gerede Ak parti’nin kalesi olmaya devam edecek”

Ak Parti Milletvekili adayı Fehmi Küpçü, mevcut Milletvekili ve adaylarla birlikte yola devam ettiklerini söyleyerek, “Siyaset sahada yapılır. Seçmenin iradesine saygı duyulması gerek ama Gerede, Ak Parti’nin muhafazakâr demokrat duruşuyla Ak Parti’nin kalesi olmaya devam ediyor ve bundan sonra da edecek. Artık insanlarımız siyaseti takip ediyor. Ak Parti iktidarı ile eğitimden sağlığa, ekonomiden sosyal hayata her alanda ilerlemesine devam ediyor. Ak Parti’nin 8 buçuk yılda ülkenin kalkınması açısından verdiği mücadele ortadadır. Dolayısıyla 12 Haziran akşamı Allahın izni ile vatandaşlarımız Ak Parti’ye gereken desteği verecek ve Ak Parti’yi iktidara taşıyacaktır.” şeklinde konuştu.

“Gecemizi gündüzümüze katıp çalışmaya devam edeceğiz”

Ak Parti Milletvekili ve Milletvekili adayı Fatih Metin ise Gerede’de gördüğü ilgiden dolayı çok mutlu oluğunu belirterek, “Gerede’de AK Parti’ye çok büyük bir sevgi seli var. Girdiğimiz her esnafımızdan, görüştüğümüz her vatandaşımızdan hem hayır dualarını alıyoruz hem de oy sözü alıyoruz. İnşallah bizde milletimize, Bolu’muza layık olmak için, gecemizi gündüzümüze katıp çalışmaya devam edeceğiz şeklinde konuştu.

Ak Parti Milletvekili adayı Ali Ercoşkun’da Gerede’de vatandaşlardan gördüğü ilgi ve alaka karşısında memnuniyetini belirterek, “bu muhteşem atmosferden heyecanlanmamak etkilenmemek mümkün değil. Özellikle ülkemiz de son günlerde olduğu gibi terörden beslenen, etnik kimliğe dayalı siyaset yapan partilerin ve bunun yanında ikiyüzlü siyaset yapan partilerin ülkeyi getirmek istediği noktayı gördükten sonra burada yaşadığımız bu atmosfer bizleri geleceğe dair ümitlerimizi çok daha artırıyor şeklinde konuştu.

“Vatandaş Ak parti’yi bağrına basıyor”

Ak Parti Milletvekili Yüksel Coşkun Yürek ise, Gerede’de vatandaşın Ak Parti’yi bağrına bastığını söyledi. Vatandaşın bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da helal oyları ile Ak Parti’ye destek olacaklarını belirttiklerini söyleyen Coşkunyürek “Aday arkadaşlarımla beraber onlarla dolaşıyor vatandaşlarımız ziyaret ediyorum. Biz vatandaşlarımızdan bu güne kadar göstermiş olduğu sevgisinin devamını istiyoruz. Onlarda bizlere sarılarak, kucaklayarak ve bağrına basarak sevgilerini gösteriyorlar. Bizlere bu ülkeye hizmet edeni ve samimi olanla olmayanı biliyoruz. Biz Bu güne kadar girdiğimiz her seçimde nasıl ki Ak Partiye destek vermişsek yine helal oylarımızla desteğimizi vereceğiz şeklinde konuşuyorlar” şeklinde konuştu

 Gerede her zaman olduğu gibi Ak Parti’nin kalesidir diyen, Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın “Gerede Ak Parti’nin kalesidir. Sayın Başbakanımızın da ifadesi bu yöndedir. Gerede bu güne kadar Ak Parti’ye olan desteğini ve güvenini hep göstermiştir. 12 Haziran seçimlerinde de en yüksek desteği yine Gerede gösterecektir” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.