Davutoğlu destek sözü verdi

Davutoğlu destek sözü verdi

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu Bolu Dağı A.Ş’nin Elmalık Mevkii’ndeki yapımı devam eden alışveriş merkezini ziyaret etti. Ziyaret ile ilgili olarak konuşan Ak Parti Bolu milletvekili Ali Ercoşkun “ Sayın Bakanımızla,...

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu Bolu Dağı A.Ş’nin Elmalık Mevkii’ndeki yapımı devam eden alışveriş merkezini ziyaret etti. Ziyaret ile ilgili olarak konuşan Ak Parti Bolu milletvekili Ali Ercoşkun “ Sayın Bakanımızla, birçok konuda da fikir alışverişinde bulunduk. Sayın Bakanımız, her zaman olduğu gibi bundan sonrada bizlere destek olmaya devam edecektir” dedi.

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, meclisin tatile girmesine karşın, Bolu Milletvekilleri olarak kendilerinin çalışmalara devam ettiklerini söyledi. Ercoşkun, “Bolu’nun kalkınması için gece-gündüz demeden var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu. Gölcük’te tatil yapan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, İl Başkanı Ömer Sayın ile birlikte Tokad-ı Hayrettin Türbesini ziyaret ederek Cuma namazı kılmıştı. Cuma namazı sonrası Bolu Dağı A.Ş. tarafından yapımı gerçekleştirilen HighWay Outlet’e giden Bakan Davutoğlu, Bolu Dağı A.Ş'nin Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Daylan'dan tesis ile ilgili bilgiler almıştı.

Bolu’nun kalkınması adına her türlü girişimde bulunacağız”

Ziyaret ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Milletvekili Ali Ercoşkun, “Bildiğiniz gibi Dışişleri Bakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, Bolu’muzun tabiat harikası Gölcükte tatil yapmaktadır. Bolu, Türkiye’nin Turizm alanında ki marka şehirlerinin başında gelmektedir. Bu nedenle Bolu’yu ayağa kaldıracak en önemli faktör turizm olduğunun bilincindeyiz. Bununla ilgili olarak da geçtiğimiz günlerde açıklamış olduğum Abant’ın yarım kalmış olan çalışmaları için 1.3 Milyon TL kaynağı İl Özel İdaresine aktardık. Mecliste çalışmalar başlar başlamaz Bolu’nun kalkınması ve gelişmesi adına her türlü girişimi bulunarak, Bolu’muzu turizmden, sanayiye, şehircilikten, tarıma kadar her alanda ilerlemesine katkı sağlayacağız” şeklinde konuştu. Milletvekili Ali Ercoşkun, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun tatili sırasında programında olmamasına rağmen Bolu Dağı A.Ş. tarafından yapımı gerçekleştirilen alışveriş merkezini ziyaret etmeyi teklif ettiklerini belirtti. Ercoşkun konu ile ilgili olarak; “Sayın Dışişleri Bakanımız Ahmet Davutoğlu’nun programında olmamasına rağmen Bolu Dağı A.Ş’nin Elmalık Mevkii’ndeki yapımı devam eden alışveriş merkezini ziyaret etti. Sayın Bakanımızla, ziyaretler esnasında da birçok konuda da fikir alışverişinde bulunduk. Sayın Bakanımız, her zaman olduğu gibi bundan sonrada bizlere destek olmaya devam edecektir” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.