Bolu’da ev sahibi olmak isteyenlere düşük faizli konut kredisi fırsatı ING Bank’tan geldi!

Bolu’da ev sahibi olmak isteyenlere düşük faizli konut kredisi fırsatı ING Bank’tan geldi!

Ev sahibi olmak isteyenler için ING Bank düşük faizli konut kredisi fırsatını duyurdu. Söz konusu konut kredisi kampanyasında ING Bank, yüzde 2,84 faiz oranı sunuyor ve 10 yıl vade imkanı sağlıyor. Peki kimler bu krediden hangi koşullarda yararlanabilir?

Son yıllarda yükselen enflasyon ve döviz kurları, hayatın her alanında etkisini göstermeye devam ediyor. Artan enflasyon ile birlikte hayat pahalılığı da artarken, vatandaşlar çeşitli alanlarda ihtiyaçlarını gidermek adına uygun alternatifler ve yöntemler araştırıyor. Artan enflasyon ile birlikte yükselen konut ve kira fiyatları sonrası, ING Bank’ın sunduğu düşük faizli konut kredisi de tüm dikkatleri çekmeyi başardı.

Son yıllarda Türkiye’de konut ve kira fiyatları hızla artış gösterdi. Bu kapsamda kira sözleşmelerine ve kira artışlarına yönelik çeşitli düzenlemeler devreye alınmış olsa da yükselen konut fiyatları ile birlikte birçok vatandaş için ev sahibi olmak hayal olmaktan öteye geçemedi. Bununla birlikte ING Bank da düşük faiz oranlı konut kredisi kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında konut kredisinde ayrıntılar neler? İşte detaylar…

ING BANK’TA YÜZDE 2,84 FAİZLİ KONUT KREDİSİ

33992.jpg

ING Bank, düşük faiz oranlı konut kredisini duyurdu. Söz konusu konut kredisi kampanyasında yüzde 2,84 faiz oranı sunuluyor. 500.000 TL kredide, 10 yıl (120 ay) vadede aylık taksit ödemesi ise 14.710,72 TL olarak hesaplanıyor. Kampanya kapsamında toplam ödeme tutarı 1.773.186,40 TL olarak, toplam faiz tutarı da 1.265.290,27 TL olarak hesaplanıyor. Yıllık maliyet oranı yüzde 40,79 olarak, banka tahsis ücreti 2.500 TL olarak hesaplanırken, ekspertiz ücreti 4.500 TL ve ipotek ücreti de 900 TL olarak uygulanıyor.

KİMLER DÜŞÜK FAİZDEN YARARLANABİLİR?

ING Bank, “ING’de herkese uygun bir konut kredisi var” sloganı ile sunduğu konut kredisi kampanyasında söz konusu faiz oranı, ilk konutunu alacak olan müşteriler için sunuluyor. Öte yandan varsa eş ya da 18 yaş altı çocuk durumunda konut olan müşteriler için de aylık faiz oranları değişiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.