Böyle destek görülmedi! Eşten dosttan para istemeye son: Yapı Kredi Bankası sıfır faiz ile 15 bin TL ödeyecek

Böyle destek görülmedi! Eşten dosttan para istemeye son: Yapı Kredi Bankası sıfır faiz ile 15 bin TL ödeyecek

Tüketicilerin artan nakit ihtiyaçlarına karşı devreye giren Yapı Kredi Bankası, ağustos ayı sürprizini duyurdu. Milyonların bütçesine destek olacağını belirten özel banka, yeni kampanyasının detaylarını sıraladı.

Küresel çapta ve ülkemizde yaşanan bazı olumsuz gelişmeler, gündelik hayat şartlarının giderek daha da ağırlaşmasına sebep olmaya devam ediyor. Gıdadan otomotive, emlaktan tekstile birçok hizmet alanında artan maliyetler, ilgili ürünlerin ve hizmetlerin satış fiyatlarında da değişikliklerin yaşanmasına yol açıyor. Bu kapsamda ürün zamları maaş zamlarına denk gelmeyen birçok kişi ay sonlarını getirmekte de güçlük çekiyor.

Fatura, kira gibi sabit giderleri, beslenme vb. temel ihtiyaçları ve diğer ödemeleri sebebi ile mevcut maaşları ile ay sonlarını getiremeyen birçok kişi, şu süreçte bankaların kredi kampanyalarını yakından takip etmeye başladı. Ancak ağırlaşan ekonomik şartlar sebebi ile artan banka faizleri, orada da tüketicilerin önünde büyük bir engelin oluşmasına sebebiyet verdi. Bütçelerini toparlayabilmek adına tüm umutlarını kaybeden tüketiciler kara kara düşünmeye başlarlarken beklenen müjdeli haber özel bankacılık sektöründen geldi. Yapı Kredi Bankası ağustos ayı için özel olarak bir kampanya düzenlediğini bildirdi.

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN AYIN SÜRPRİZİ

Kredi ve kredi kartı kampanyaları ile her ay milyonlarca kişinin bütçesine destek olan Yapı Kredi Bankası, yeni ayın sürprizini duyurdu. Nakde ihtiyaç duyan tüketiciler için yeni bir kampanya düzenlediğini belirten özel banka, ay içerisinde ilk kez Yapı Kredi müşterisi olan/ olacak olan tüketicilere faizsiz nakit desteği vereceğini bildirdi.

Düzenlediği yeni kampanya kapsamında yeni müşterilerine yüzde 0 faiz ve 6 ay vade avantajı ile 15 bin TL’ye kadar nakit desteği vereceğini belirten Türkiye İş Bankası, söz konusu kampanyanın yalnızca bireysel statülü müşterileri için geçerli olduğunu bildirdi.

YAPI KREDİ BANKASI 15 BİN TL AVANS KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenmiş olan 15 bin TL üst limitli faizsiz taksitli nakit avans kampanyası için 31 Ağustos 2023 tarihine kadar Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olunması gerekmektedir. Müşteri olma sürecinin tamamlanmasının ardından ilk kez Yapı Kredi kredi kartı ürününe başvuran tüm yeni müşteriler, 15 Eylül 2023 tarihine kadar uygulama üzerinden faizsiz nakit avans kampanyasına başvuru yapabileceklerdir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.