Düzce Üniversitesi Öğrenci Yaşam Alanı ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Kafeteryaları 5 Yıl Süreliğine İhale Edilecek

Düzce Üniversitesi Öğrenci Yaşam Alanı ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Kafeteryaları 5 Yıl Süreliğine İhale Edilecek

Düzce Üniversitesi, öğrenci yaşam alanı ve fakülte kafeteryalarının 5 yıl süreliğine ihalesini yapacak. Öğrenci ve personel ihtiyaçlarına yönelik kritik adım.

Düzce Üniversitesi, öğrenci yaşamını zenginleştiren ve üniversite personelinin ihtiyaçlarını karşılayan kafe ve kafeterya alanlarının ihalesine hazırlanıyor. Orta Kafe, Botanik Kafeterya ve Büfe gibi yaşam alanları ile Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Tıp Fakültesi Morfoloji binası kafeteryaları 29 Ağustos 2023 tarihinde 5 yıl süreliğine ihale edilecek.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, pazarlık usulüyle gerçekleştirilecek olan bu ihaleyi toplantı salonunda düzenleyecek. İhaleye katılmak isteyen girişimci istekliler, belirtilen ihale günü ve saate kadar ihale dokümanını inceleyebilecek, ücretsiz olarak temin edebilecek ve ihaleye teklif dosyasıyla katılabilecekler.

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi, 30 bini aşkın öğrenci ve 2 binin üzerindeki çalışanıyla dinamik bir akademik ortamı barındırmaktadır. Bu nedenle öğrencilerin, çalışanların ve misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayacak olan kafe ve kafeterya alanlarının 5 yıl süreliğine ihale edilmesi, üniversitenin yaşam kalitesini artırmaya ve daha iyi bir hizmet sunmaya yönelik önemli bir adım olarak kabul ediliyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.