QNB Finansbank'tan ikinci el taşıt desteği: 520 TL'ye 300 bin TL'lik ödeme alacaksınız!

QNB Finansbank'tan ikinci el taşıt desteği: 520 TL'ye 300 bin TL'lik ödeme alacaksınız!

Araç fiyatlarının rekor seviyelere ulaşmış olduğu şu günlerde QNB Finansbank’tan avantajlı bir kredi duyurusu geldi. Özel banka, ikinci el taşıt kredisi desteğine ilişkin detayları paylaştı.

Koronavirüs salgını ile başlamış olan çip krizinden ötürü arka arkaya zamlar alan araç fiyatları, son dönemlerde farklı faktörlerden de etkilenerek rekor seviyelere ulaştı. Salgın kontrol altında olmasına rağmen ekonomi üzerinde yarattığı tahribatın yankıları sürmeye devam ederken yüksek enflasyon, kur farkı, KDV ve ÖTV düzenlemesi gibi değişkenler hem sıfır kilometre hem de ikinci el taşıt fiyatlarının tarihi seviyelere ulaşmasına yol açtı. Bu durum araç sahibi olma hayalleri kuran tüketicilerin tepkilerine sebep olmaya devam ederken fiyatların her geçen gün daha da artacağı endişesinin oluşmasına aracılık etti.

Bugün açıklanan fiyat listelerine yarın ulaşamayacaklarının endişesini yaşayan birçok tüketici, birikimlerini kredi ürünleri ile destekleyerek bir an önce araç sahibi olabilmenin yollarını araştırmaya başladı. Bu noktada devreye giren QNB Finansbank, tüketicileri hayallerine kavuşturacak yeni bir kredi ürünü düzenlediğini duyurdu. İkinci el taşıtlar için tüketicilere finansman desteği vereceğini belirten özel banka, ürününe ilişkin detayları kamuoyu ile paylaştı.

QNB FİNANSBANK İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ TEMMUZ 2023

Giderek ağırlaşan ekonomik şartlara karşı tüketicilerin yanlarında yer almaya devam eden QNB Finansbank, ihtiyaç kredisi ve kredi kartı ürünlerine ek olarak bir de taşıt kredisi hizmet sunduğunu bildirdi. Söz konusu kredi ürününden 18 yaşını tamamlamış olan her tüketicinin yararlanabileceğini ifade eden özel banka, detayları paylaştı.

Tüketicilere 300 bin TL’ye kadar ikinci el taşıt desteği vereceğini belirten QNB Finansbank, ürünü kapsamında kullandırabileceği azami vade sayısını 48 ay olarak açıkladı. Banka, taşıt kredisi ürünü dahilinde uygulanacak olan faiz oranını ise yüzde 3,54 olarak belirledi.

QNB FİNANSBANK İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ ÖRNEK MALİYET TABLOSU

QNB Finansbank tarafından hizmete sunulmuş olan ikinci el taşıt kredisi ürününe ilişkin örnek maliyet tablosu şu şekilde:

  • Kredi tutarı: 300 bin TL
  • Vade sayısı: 48 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 3,54
  • Aylık taksit tutarı: 15.606,47 TL

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.