Ziraat, Vakıfbank, Halkbank: %0.49 Faizli Temel İhtiyaç Kredisi Sürprizi

Ziraat, Vakıfbank, Halkbank: %0.49 Faizli Temel İhtiyaç Kredisi Sürprizi

Ziraat, Vakıf, Halkbank düşük faizli krediyle vatandaşların yanında. Temel ihtiyaçlarına destek sunan paketlerle ekonomik güvence sağlayın. Uygun koşullarda hemen başvurun.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, ekonomik zorluklarla mücadele eden vatandaşların yanında olmak adına düşük faizli bireysel temel ihtiyaç kredisi paketi sunuyor. Koronavirüs pandemisinin yarattığı ekonomik etkileri hafifletmek amacıyla devlet tarafından daha önce 6 ay ertelemeli olarak sunulan bu kredi paketi, yeni dönemde de gündemde.

Yeni ekonomi yönetiminin reel sektörü destekleme vurgusuyla beraber kamu bankaları, vatandaşların finansal ihtiyaçlarına çözüm sunmayı hedefliyor. Mehmet Şimşek'in açıklamalarının ardından kamu bankalarının düşük faizli kredi paketlerine yönelik çalışmaları hız kazandı.

Ziraat Bankası'nın Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi, cazip avantajlarıyla ilgi çekiyor. 20.000 TL ve 36 ay vadeli olarak sunulması beklenen bu kredi seçeneği, 6 ay geri ödemesiz dönemle de vatandaşlara destek olmayı amaçlıyor. Online başvuru ve sorgulama imkanı, vatandaşların kolayca başvurup sonuçlarını öğrenmelerini sağlıyor.

Ekonomik İstikrar Kalkanı tedbirleri kapsamında, hane geliri aylık 5.000 TL ve altında olan bireysel müşterilere yönelik olarak hayata geçirilecek olan bu kredi programı, ekonomik istikrarı sağlamak ve üretimi desteklemek adına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Kamu bankalarının bu destekleriyle vatandaşlar, ekonomik sıkıntılarla daha etkili bir şekilde başa çıkma fırsatı yakalayacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.