Fikirleriniz ve talepleriniz bizim açımızdan çok önemlidir

Fikirleriniz ve talepleriniz bizim açımızdan çok önemlidir

Merkez Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Şengüleç ve beraberindeki merkez mahalle muhtarları, AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın’a nezaket ziyaretinde bulundular.   İl Başkanlığı görevini üstlenen...

Merkez Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Şengüleç ve beraberindeki merkez mahalle muhtarları, AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın’a nezaket ziyaretinde bulundular.

 

İl Başkanlığı görevini üstlenen Ömer Sayın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirten Merkez Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Şengüleç, “Zor bir süreçte iktidar partisinin İl Başkanlığı görevine getirildiniz, yükünüz ağır fakat yeni oluşturacağınız yönetiminiz ile birlikte başarılı olacağınızı temenni ediyorum. Bizler Mahalle Muhtarları olarak hiçbir siyasi kurum tarafı değiliz, elbette ki her kesin siyasi görüşü vardır fakat hiçbir şekilde taraf olmadık olmayacağız da.  Geçtiğimiz günlerde CHP ziyaretinde yaptığımız bazı açıklamaların kamuoyunda yanlış anlaşılmalara yol açtı. Yaptığımız ziyarette, devletin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı vasıtasıyla yaptığı yardımlarda muhtarların görüşlerinin daha fazla dikkate alınmasını dile getirdik, fakat bu konuyu bazıları başka yerlere çekti” şeklinde konuştu. AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın’da başta Merkez Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Şengüleç olmak üzere ziyarette bulunan merkez mahalle muhtarlarına bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Sayın “Muhtarlarımız demokrasimizin halka en yakın, halkın talep ve ihtiyaçlarını bire bir karşılayan kuruluşlardır. Adeta mahallenin parlamentosudur. Muhtarlarımızda bu anlamda mahalle ve köylerinin parlamento başkanlarıdır. Fikirleri ve talepleri bizim açımızdan çok önemlidir. Önümüzdeki parlamento döneminde çalışma koşulları ve özlük hakları konusunda gerekli yasal düzenlemeler yapılacaktır ” şeklinde konuştu. Ziyarette mahallelerin eksiklerini dile getiren muhtarlar, İl Başkanı Ömer Sayın ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.