Gençler için Avrupa Fırsatları

Gençler için Avrupa Fırsatları

Bugün saat 13:30’da AİBÜ İzzet Baysal Kültür Merkezi Pembe Salon’da Gençler için Avrupa Fırsatları Bilgilendirme Toplantısı yapılacak. EURODESK, gençler için eğitim ve gençlik alanlarındaki...

Bugün saat 13:30’da AİBÜ İzzet Baysal Kültür Merkezi Pembe Salon’da Gençler için Avrupa Fırsatları Bilgilendirme Toplantısı yapılacak.

EURODESK, gençler için eğitim ve gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağlayan Avrupa bilgi ağı olma vasfını taşıyor. Tüm AB ve diğer program ülkelerinde kurulmuş olan Eurodesk, Türkiye’de AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türk Ulusal Ajansı) tarafından 2008 yılında faaliyete geçirildi. Şu anda Türkiye genelinde yaklaşık olarak 95 tane Eurodesk Temas Noktası olarak faaliyet gösteren kurum bulunuyor. Bu amaçla temas noktalarından biri olan Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü Eurodesk Ulusal Koordinatörlüğü ve Abant İzzet Baysal Üniversite’sinin desteğiyle 18 Nisan 2012 saat 13:30’da AİBÜ İzzet Baysal Kültür Merkezi Pembe Salon’da Gençler için Avrupa Fırsatları Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.