Güçlü Türkiye’yi yeniden kuracağız

Güçlü Türkiye’yi yeniden kuracağız

TP Bolu teşkilatını ziyaret eden Genel başkan yardımcısı Yaşar Kılıç güçlü, onurlu ve çağdaş bir Türkiye’yi yaratmak için yola çıktıklarını söyleyerek “bu konuda Genel Başkanımız...

TP Bolu teşkilatını ziyaret eden Genel başkan yardımcısı Yaşar Kılıç güçlü, onurlu ve çağdaş bir Türkiye’yi yaratmak için yola çıktıklarını söyleyerek “bu konuda Genel Başkanımız Sayın Abdüllatif Şener'in başarılarla dolu siyasi geçmişi en büyük teminatımızdır” dedi.

 

Türkiye Partisi Genel başkan yardımcısı Yaşar Kılıç TP Bolu il teşkilatını ziyaret etti. Türkiye Partisinin herhangi bir grubu, kitleyi, cemaati, holdingi ya da okyanus ötesi güçleri arkasına alarak kurulmuş bir parti olmadığını söyleyen Kılıç; “Türkiye Partisi ülkemizde çağdışı kalmış olan eski siyaset tarzına alternatif olmayı hedef almış ve Türkiye'de "Yeni Siyaset, Yeni Dönem" sloganıyla, başkalarının çıkarlarına değil, sadece ve sadece kendi ülkesi ve kendi halkının çıkarlarına gözetmeyi hedefleyen bir partidir.”dedi.

Türkiye Partisi iktidarında yolsuzluk, hırsızlık, ayrıştırma, ötekileştirme ve adam kayırmanın olmayacağının altını çizen Kılıç; “Türkiye Partisi iktidarında ülkemizin öz kaynakları yabancılara peşkeş çekilmeyecek, eskiden olduğu gibi yeniden kendi kendine yetebilen güçlü, onurlu ve çağdaş bir Türkiye yaratılacaktır. Bu konuda Genel Başkanımız Sayın Abdüllatif Şener'in başarılarla dolu siyasi geçmişi, iktidarımızda yapacaklarımızın da teminatıdır.”diye konuştu. Türkiye’de halkın memnuniyetsizliğinin had safhaya çıktığını vurgulayan Yaşar Kılıç; “Ancak vatandaş bu memnuniyetsizliğini özgürce hiçbir platformda ifade edemez hale gelmiştir. Aykırı söz söylemek, eleştirmek, düşüncesini özgürce ifade etmeye kalkışmak adeta suç olarak algılanır olmuş, bu yönde hareket eden her kim olursa susturulmuş, sindirilmiş ve korkutulmuştur. TARAF OLMAYANLAR BERTARAF OLUR sloganıyla açıkça herkesi tehdit eden iktidar, ülkede DEMOKRATİKLEŞME tellallığına soyunmuştur. Ülkemizde basın kuruluşlarımızın üzerindeki baskıları bilmeyen yoktur. Baskı ve korku rejiminden onlar da nasiplerini almışlardır.” Biçiminde konuştu. Türkiye’de Yargı sisteminin çöktüğünü, yandaş yargı sistemi oluşturma yönünde ciddi adımların atıldığını söyleyen Kılıç; “Bilim çevreleri susturulmuş, ülkenin aydınlık geleceğinin önü tıkanmıştır. Eğitim sistemi sistemsizliğe teslim olmuş, çocuklarımız sınav ve dershane yükünün altında ezdirilmiştir. Ülke tarihinde görülmedik, eşi benzeri görülmemiş skandallara, yapılan sınavlarda imza atılmıştır.”dedi. Türkiye ve Türk milleti’nin böyle yaşamayı hak etmediğini de dikkat çeken TP Genel başkan yardımcısı Yaşar Kılıç sözlerini şu şekilde tamamladı;”Türkiye Partisi kitlesel ayrımcılığa, etnik milliyetçiliğe, ortak milli ve manevi değerlerin sömürüsüne dayalı bir siyaset güden ve bu değerler üzerinden nemalanmayı seçmiş bir parti değildir. Türkiye Partisi bu ülkede yaşayan herkesin partisidir ve halk için halkla beraber sloganıyla yola çıkmıştır. Türkiye Partisi iktidar olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İktidara giden yolda bu ilkeler üzerinde bizimle hareket etmek isteyen, bu güzel ülkeyi ve şahsiyetli milleti seven herkesi, bugüne değin söz sahibi olmasına izin verilmemiş kadınlarımızı, kendini geliştirmek ve ülke yönetiminde söz sahibi olmak isteyen gençlerimizi de bizimle el ele, kol kola çalışmaya davet ediyoruz.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.