Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 4 – 10 Eylül Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var programında haftalık burç yorumları yapan astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı 4 – 10 Eylül haftası ok iki burcu yorumladı..

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 4 – 10 Eylül Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!
Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 4 – 10 Eylül Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!
+10
Haber albümü için resme tıklayın

Beyaz TV’de yayımlanan Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var programında astroloji tahminlerinde bulunan astrolog Nuray Sayarı, 4 Eylül ve 10 Eylül haftasını etkileyen Retroların burçlara olan etkilerini sizler için yorumluyor.

4 EYLÜL - 10 EYLÜL HAFTASI NURAY SAYARI BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 4 – 10 Eylül Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

İkili ilişkilerde mutlu bir enerjiye sahip olacakları bir haftadalar. Abartılı sözler vermekten abartılı sözler vermemeye özen göstermeleri onlar için çok olumlu olacak. İş hayatında iş hayatında disiplinli olurlarsa çok büyük yükseliş yaşayabilirler.

Şimdi sevgili koçlar, yükselen koçlar, bu hafta Aslan burcunda Venüs retrosunun bitmesiyle aşk hayatınızda dilediğiniz gibi hareket edebilmenin hürriyetini ve özgürlüğünü yaşayacaksınız.

Yani kısıtlandığınız zorlandığınız bütün duygulardan tam anlamıyla arınabileceksiniz. Duygusal açıdan bir miktar kendi içinizde yaptığınız kuşkulardan dolayı kuruntu yapabilir, kuruntu yaşayabilirsiniz. Kuruntu yapmamanızı tavsiye ediyorum. Ancak enerjinizi her açıdan yaşama dair doğru kullanmaya özen göstermeniz gereken çok önemli bir haftadasınız.

Yaşam enerjilerini doğru kullanmaları gerekiyor. Hedeflerinize ulaşmak için Bugünün işini yarına bırakmamaya özen gösterin bu hafta. Neyi hedefliyorsunuz? Neyi planlıyorsunuz? Neyi yapmak istiyorsanız ne olur? Düzenli, planlı çalışmaya bu hafta Özen gösterin.

Ekonomik koşullarınızda tekrar tekrar gözden geçireceksiniz. Ekonomik koşullarınızı tekrar tekrar gözden geçirerek harcamalarınızı hangi yönde birikim yapmalı ya da harcamalar yapmalısınız. Bunun da farkında olmaya gayret edin.

Yüzleşmeleriniz, yüzleşmeniz gereken konular su yüzüne çıkabilir. Hatalı olduğunuz konuları halının altına süpürmeniz gerekmiyor. Birilerinden özür dilemeniz gerekiyorsa, buna onur gurur meselesi yapmayın. Yani hiçbir hatanızı Saklamayın, gizlemeyin. Sorun ve problemlerinizi de halı altına süpürmeyin. Çıkarın ortaya. Tamamen arının ve temizlenmeye özen gösterin.

Bu ikili ilişkilerde eğer hataların farkına varıldığında, hataların bilincine varıldığında koçlar özür dilemesi gereken kişilerden özür dilerlerse hatalarını telafi ederlerse sosyal ilişkilerinde de, aşk ilişkisinde de iş ilişkisinde de netlik bir dengeye sahip olacaklar.

Hem içsel netliğe hem hayata karşı doğru bir duruşa hem de dengeye sahip olacaklar. Bu hafta her zaman kazanmak güzel bir duygu. Ama geçtiğimiz günlerde kayıp olarak gördüğünüz düşündüğünüz ve değerlendirdiğiniz konularla ilgili ise gereksiz yere pişmanlıklar yapmamaya yaşamamaya lütfen ayrıca özen gösterin.

Bir de başak burcunda Merkür'ün bu hafta güneşin kalbine oturması nedeniyle kendileriyle ilgili istedikleri konularda olumlu haberler alacaklar Güzel haberler alacaklar.

Boğa burcunda Jüpiter'in pardon balık burcundaki Jüpiter'in Özellikle Merkür ve Güneş'le olumlu bir üçgen açı oluşturması finansla ilgili bolluk, bereket içerisinde şanslı. Fırsatlar kazanacaklar.

Kesinlikle Koç'un bu hafta yüzleşmelerde hataları ertelememesi geriye atmaması gerekiyor. Bu hafta buna çok dikkat etmesi gerekiyor Bir de bu hafta kendimle ilgili ne istiyorum? Kendimle ilgili ne planlıyorum? Kendimle ilgili neler bekliyorumun? Bilincinde olduğu takdirde çok mutlu olacak.

Sağlıkları ve sıhhatleri konusunda bu hafta sindirim sistemine çok dikkat etsinler. Beslenmelerine çok dikkat etsinler. Özellikle bu hafta haftanın spotu, koçlar için görüyorum, biliyorum, farkındayım.

Yani hata da yapsa, fark etsin, bildiğinin de bilincinde olsun. Hiçbir şey geri plana atmasın, spot olarak. Görmezden yapılan yanlışsa bile o yanlışın farkındalığına var nasıl düzeltebileceğini. Nasıl nasıl ders alabileceğini? Yani farkındalıkla ilerlesin bu hafta. Evet farkındalığınıza varın bu hafta.

Dikkat ettikleri takdirde, bak kazançları, gelirleri, bekledikleri fırsatları yoğun bir şekilde elde edecekler. Sadece yüzleşme, kendileriyle yüzleşecekleri bir haftada olduğu için telafi etmeye ertelememeye özen göstersinler.

BOĞA BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 4 – 10 Eylül Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Venüs'ün aslan burcunda gerilemesinin yani retrosunu bitirmesiyle eviniz, yuvanız, yaşadığınız alanlarda dekorasyonla ilgili, dilediğiniz değişiklikleri gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.

Gözünüz aydın. Başak burcunda Merkür'ün Güneş'in kalbinde oluşuyla aşk hayatınızla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Kendi Uranüs'ün retrosu gerilemesi ertelediğiniz ve gerilediğiniz mevzu ve konuları ortaya çıkarmak için korkusuzca netlik kazanacağınız bir haftadasınız.

Yani şunu net söyleyebilirim. Boğa burcu için. Bu hafta öyle bir hafta ki, çalıştım, çabaladım, didindim. Ama bir türlü hak ettiğim yerde olamadım diyorsan, kazanmam gereken parayı kazanamadım diyorsan. Bir boğa burcu olarak hak ettiğini elde etme kazanman gereken parayı kazanma konusunda güzel fırsatlar yakalayacaksın.

Harika. İş hayatınızda önemli gelişmeler önünüze gelebilir. Çalışma hayatınızla ilgili özellikle risk olarak gördüğünüz her şeyin ortadan kalkmasıyla oh diyerek derin bir nefes alacaksınız.

Özel hayatınızda ise Belki çok yoğun çalışmalarınızdan dolayı özel hayatınızı ötelediğiniz, zaman ayıramadıysanız, ayın altısıyla birlikte, ertelediğiniz, ötelediğiniz, geciktirdiğiniz aşk, evlilik, ikili ilişkilerle ilgili daha çok zaman ayırarak daha çok bütünleşerek daha çok ilişkinizi önemli gördüğünüzü önemseyerek partneriniz varsa onu mutlu edeceksiniz.

Kalbiniz boşsa ayın yedisi itibariyle daha önceden tanıdığınız birileriyle yeni bir ilişkiye 11 Eylül'le birlikte kucak açabilirsiniz. 11 Eylül'ü boğalara yeni aşk var. Müthiş aşklara, müthiş müthiş ilişkilere, birlikteliklere ve beraberliklere adım atabilirler. Hatta sürmekte olan, yolunuzu ayırdığınız, fikir ayrılığı yaşadığınız, aynı düşünceye sahip olmadığınızı düşündüğünüz bir ilişkiye ara verdiyseniz, ayrılık değil de soğukluk uzaklık durumu yaşıyorsanız artık bu uzaklıklar, bu soğukluklar tam anlamıyla ortadan kalkacak ve

11 Eylül'de bir boğa burcu. Evlilik kararı alabilir. Evlilikle ilgili bir teklif alabilir. Evlilikten korkuyorsanız o korkuyu belki dua ediyorsunuz. Tamamen sona erdireceksiniz. Allah'ım bütün korkularımdan, bütün endişelerimden bu Uranüs'ün burcunuzda retroya başlamasıyla birlikte bütün korkularımdan, endişelerimden, evhamlarımdan arınmak istiyorum diye dua ediyorsanız tüm dualarınızın karşılığını bu hafta elde ettiğinizi gözünüzle gördüğünüzü hissederek yaşayacaksınız.

Aynı zamanda uzun vadeli bekledikleri her konuda ve niyette netlik kazanacaklar. Hatta fiziksel değişiminizin fiziksel bazı değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Yani estetik operasyon veya benzeri kendinizle ilgili belki görsel giyiminiz, kuşamınız, saç renginiz, kendimden sıkıldım, artık bazı yeniliklere ihtiyaç duyuyorum dediğinizi duyar gibiyim.

Dolayısıyla ayın altısıyla birlikte uzun süredir Hayalini kurduğunuz planladığınız ama bir türlü geliştiremediğiniz fiziksel, ruhsal ve görsel değişimler yaşayacaksınız. Paradan yana şanslısınız.

İlişkiden yana mutlusunuz. Haftanın spotu yenilenmekten ve değişmekten çekinmeyin. Kim ne der? Ne düşünür? O sizin sorununuz değil. Sizin hakkınızda konuşanların sorunu sizin değil.

Evet yenilikten, değişimden sadece yaşadığın deneyimleri tekrar etme Tıpkı şunun gibi asla bir alevin seni iki kez yakmasına izin verme. Kesinlikle. Ki bu anında böyle deneyimleri vardır çok önemli hem de o deneyimler onların hayatında. Evet sevgili Boğalar. Haftada çok güzel bir yerdesiniz. Haftanın enlerinde en şanslılarda, en mutlularda paralarda siz varsınız.

İKİZLER BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 4 – 10 Eylül Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Kimsenin değiştiremediği şartları imkanları kova değiştirir. Yani biraz külhanbeyi havasındadır. Kadını da erkeği de. Ama şu var. Kadını dediği yolda düz ilerler. Kova erkeğinde inşallah dediği yolda ilerlemesini Rabb'im nasip etsin.

Sevgili ikizler yükselen ikizler. Bu hafta gezegenlerin kombinasyonu sizin için ne diyor Aslan burcunda Venüs retrosunun yani gerilemesinin bitmesiyle kısa tatil planları yapabilirsiniz. Belki perşembe, belki pazar. Ya da yıllık izninizi yeni aldınız. Şimdi bunu çok iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Başak burcunda Merkür, Güneş'in kalbine, Cazimi Anlamla etki etmesi, ev, aile hayatınızla ilgili tüm dileklerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak.

Aynı zamanda ruhsal alanınızda, maneviyatınızı güçlendireceğiniz çok önemli bir haftadasınız. Gördüğünüz rüyalar bu hafta Sizin için ciddi anlamda haberci rüyalar olabilir.

Sağlık ve iyilik sizin için çok önemli bu hafta. İyi olsun. Hep iyi bir insan olarak kalayım düşüncesini ve duygusunu yoğun yaşayacaksınız.

İş hayatınızla ilgili yeni projelere yelken açmak için duygu ve düşünce içerisinde olabilirsiniz ama 11 Eylül'e kadar iş değiştirmeyin. Yeni bir iş aramayın. Hiçbir konuda yenilik yapmayın. Neden? Yönetici gezegeniniz Merkür 10 Eylül'de başak burcunda gerilemesinin sona erdirdiğinde siz işi de değiştirebilirsiniz, evi de değiştirebilirsiniz sosyal çevreyi de değiştirebilirsiniz.

Değiştirmek istediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz. Bu hafta öyle bir coşkudasınız ki her şeyi değişsin istiyorum. Her şeyi yenilemek istiyorum duygusu ve düşüncesinin yoğun bir şekilde yaşayacakları için sadece diyorum ki 11 Eylül'e kadar bir sakin bir yavaş neyi yenilemek istiyorsanız onun üzerinde düşünün.

Neyi değiştirmek istiyorsanız onu imgeleyin, onun hayalini kurun. Ama startınızı 11 Eylül'den önce vermeyin. Buna özenle dikkat edin. 11 Eylül onlar için iş arayanlar ayaklarına yeni iş fırsatları gelebilir.

İş arayanlar, ayağınıza aradığınız, dilediğiniz hayalini kurduğunuz fırsatlar ayağınıza gelebilir. Aynı zamanda işsiz olanların iş bulması hayal ettiklerini, hayatlarına çekmesi, onların bireysel yaşamı ve hayatı üzerinde çok önemli etkiye, enerjiye neden olacak.

Ayrıca mevcut iş düzeninde çalışanlar yöneticilerinizle, üstlerinizle ve aslarınızla iletişim problemleriniz ve sorunlarınız varsa sizi yoran ve zorlayan tüm problem ve sorunların net bir şekilde sona ermesiyle derin bir nefes alacaksınız.

Bu hafta iç dünyanızı ilgilendiren ve ihmal ettiğiniz konular. Dualarınız, maneviyatınız, yani içsel dünyanızda ilgilenmeniz ve ihmal ettiğiniz konulara yönelirken bu konularda tamamen isteyip, dileyip, düşünüp elde edemediğiniz her şeyi de rahatlıkla elde edeceksiniz. Hedeflerinizi belirleyin, içsel dünyanıza dönün. Ruhunuzda eksik olan her şeyi güçlendirmeye özen gösterin. Haftanın spotu, maneviyatınızı güçlü tutmaya özen gösterirken önem verin.

YENGEÇ BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 4 – 10 Eylül Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Çok şanslı bir haftadasınız. Ciddi anlamda yüzleştiğiniz konulardan dolayı yoruldunuz, tükendiniz ve yıprandınız. Ama bu hafta kariyerinizde mutluluk verici haberler alabilirsiniz.

Ailenize daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yani onlara onlarla daha fazla zaman geçirmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınızla sürpriz seyahatlere çıkabilirsiniz. Yengeç bireyleri olarak özellikle bu hafta hem gezegenlerin kombinasyonu hem Venüs retrosunun bitmesi ve sona ermesi sevgili yengeçler ve yükselen yengeçler Aslan burcunda Venüs retrosunun bitmesiyle kişisel finansınızla ilgili yaşamış olduğunuz zorlanmaları tamamen atlatıyorsunuz ve parayla ilgili sizi düşündüren bütün zorluklardan kolaylıkla arınıyorsun İnşallah.

Aynı zamanda güneşin oluşturacağı kombinasyon, ticari faaliyetlerinizle ilgili tüm dilediğiniz her şeyi gerçekleştirmek konusunda çok olumlu olacak.

Ve bu hafta hedefleriniz, istekleriniz planlarınız hususunda uzun süredir kendinizde hissettiğiniz güven eksikliğini net bir şekilde kazanacaksınız.

Aynı zamanda aile ev hayatınızda daha fazla vakit ayırmanız gerektiğinin bilincinde olurken onların duasını onların desteğini de içinizde hissedeceksiniz bazen bazı anlarda birilerine iyilik yaparız ve hayır duası alırız alırız ama içsel hissetmeyiz onu.

Ailenizle geçireceğiniz zaman diliminde ailenize sunacağınız destekler ve yardımlar onlardan alacağınız hayır duaları içsel dünyanızda adeta büyük huzur, büyük rahatlık, büyük mutluluk yaşamanıza olumlu yönde etki edecek.

Sosyal çevrenizle ilgili uzun bir süredir bazı arkadaşlarınızı gözden geçirdiniz birileri hayatınızda kaldı, birileri hayatınızın dışında kaldı. Hayatınızın dışında kalan kişileri gözlem yapmanıza neden olan bazı yeni imkanlar, konular ortaya çıkabilir.

Ellerinizi başınıza koyup hiç hata yapmamışım. Acaba kayıp mı? Kazanç mı bu dostum benim için? Sorusunu kendinize soruyordunuz ya. Bir yengeç bireyi olarak hayatınızdan çıkardığınız sınırlarınızı belirlediğiniz kişilerin aslında hayatınızda kalması zarar çıkması kazançmış.

Bunun da bilincine varacağınız için içsel ayrı bir huzur, ayrı bir mutluluk yaşayacaksınız iş ve kariyer hayatınızda ayrıca evrak, vize, pasaport, ticari alanlarda yaşadığınız gecikmeler, hafta sonuna kadar devam etse de yeni haftanın başıyla birlikte bu konularla ilgili geciken her işinizin de cuma itibariyle artık netleşeceğinin sonuçlanacağını duyabilir, görebilirsiniz.

Bir sevinciniz olacak. Yolculuklar ile ilgili birazcık dikkat edin. Neden dikkat edin hiç aklınızda olmayan düşünmediğiniz bir yerlerden, seyahat ve tatil teklifleri gelirse, hani deriz ya, ya arkadaşım davet etti ama hiç ayağım çekmiyor.

Gitmek istiyorum ama gidemiyorum. Perşembe, cuma, cumartesi aldığınız davetlerden kafanız git gönlünüz gitme, gönlünüz git kafanız gitme diyorsa ikilemde kaldığınız hiçbir davete de katılmayın.

Seyahati de çıkmayın. Haftanın spotu. İç sesinize önem verin. Her konuda Böyle bırak. Git git gidebilirsen evet devam ediyoruz.

ASLAN BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 4 – 10 Eylül Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Öncelikle eğitim konularında oldukça kendinizi eğitmek istediğiniz her konuda oldukça şanslı bir haftadasınız. İş hayatınızda başarılarınızla kazancınıza kazanç katacağınız bir haftadasınız.

İkili ilişkiler ve evlilik hayatınızda hedeflediğiniz ne varsa hedeflerinize ulaşıyorsunuz biliyorum. Yorucu bir yaz yaşadınız. Bazen bazı krizleri fırsata döndüğünü de yaşadınız ama şu an bu hafta yarın itibariyle burcunuzda gerilemekte olan Venüs'ün artık Normal seyrine ilerlemesine başlaması gerilemesinin sona ermesi ile birlikte hayatınızın genelinde engellemelerden yani ne konuda engelleniyorsanız engellendiğiniz her konudan net bir şekilde arınacak özgürleşeceksiniz.

Bu arınmak, bu özgürleşmek sizin bugüne kadar konsantre olmakta zorluk çektiğiniz konularda da sevgili aslanlar, ciddi anlamda aydınlanma yaşamanıza olumlu yönde etki edecek ve neden olacak.

Özellikle bir aslan burcu bireyi olarak, aşk hayatında, ikili ilişkisinde, problem yaşamış olanlar problem ettiği şeylerin artık onlar için problem olmadığının farkındalığına varması da içsel özgürleşmelerine etki edecek.

Yani problemleri bitiyor mu eriyor. Canlanıyor Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek, keyifli anlar yaşamak moral olarak yükselmenize.

Olumsuz, negatif enerjilerden arınmanıza Olumlu yönde etki edecek. Kariyerinizde hareketli günler sizi bekliyor. Süper. fırsatları oldukça yükselteceksiniz.

Önünüze çıkacak imkanların daha çok fırsata, şansa dönüşmesine etki edecek. Kendinize hiç olmadığınız kadar yardımcı olacağınız bir haftadasınız. Yani fırsatları kara çevirecekler.

İnanılmaz güzel imkanlar, inanılmaz güzel fırsatlar yaşayacaklar. İş değişikliği, iş değiştirmeyle ilgili teklifler, farklı alanlarla ilgilenmek konusunda imkanlar ayağınıza gelebilir.

Ama Merkür gerilemesinin bitmesini beklemeniz gerekiyor. 10 Eylül'de Merkür gerilemesi sona eriyor. Kadar o zamana kadar Gelen fırsat ve imkanları kenarda tutun. Hemen tamam evet demeyin. Zamana bırakın. Zamana yayın. sonrasında iş mi değiştirmek istiyorsunuz? İş değiştirin.

Ortam mı değiştirmek istiyorsunuz? Ortam değiştirin evli bir Aslan burcu bireyiyseniz ya da süregelen bir ilişkisi olan aslan burcu bir kadını ya da erkeğiyseniz partneriniz ile ilgili inanılmaz güzel gelişecek gelişmeleri Aynı zamanda bu hafta Jüpiter'in retrosu kariyerinizde yeni fırsatların zor ve engelleyen koşulların sona ermesine yardımcı olacak.

Öyle bir haftadasınız ki Bu dönem yaptığınız yatırımlar aldığınız işler, kendinizi göstermek istediğiniz konularda hiç zorluk çekmeden kendinizi gösterebileceksiniz.

Aynı zamanda 6 Eylül'de başak burcunda Güneş Merkür kavuşumuyla şanslı olduğunuz kadar şansınızı kullanarak her konuda genişleme ve büyüme yaşayacaksınız. Hayatınızda önemli bir düzene yeniden inşa etme neyi yeniden yapılandırmak isteyip de bugüne kadar yapılandıramadıysanız neyi oluşturmak için çaba sarf edip de oluşturamadıysanız kesinlikle 6 Eylül'de Başak burcunda Güneş Merkür kavuşumuyla inanılmaz istek ve dileklerinize kavuşacağınız bir haftadasınız.

Aynı zamanda elle tutulur sonuçları ele almanız hiçbir şeyin düşüncenizde ve yaşamınızda afaki bir durumda kalmaması sizi belirsizliğe sürükleyen düşünce ve duyguların bitip sona ermesi flu duyguların artık hayatınızdan kalkması içsel dünyanızda özgüveni artışına olumlu yönde neden olurken hangi konuda kendinizi pasifleştiriyorsanız artık o pasiflik enerjisinden arınacaksınız.

Normalde aslan pasif bir burç değildir. Ama bu Venüs retrosu geçtiğimiz aylarda karşıt burçlarındaki Satürn'ün zıt karşıt yorucu etkileri Onları ister istemez izole olmaya itmişti. Bu izole olma ve pasifleşme durumlarından tamamıyla arınıyorsunuz.

Özellikle bu hafta harcamalarınızı kontrollü yapmanız gerekiyor Yani evet şanslı bir haftadasınız. Ama nasıl alışverişler yapacaksınız? Neye yatırım yapmak istiyorsunuz? Parayı nereye harcamalısınız ya da biraz paranız varsa nasıl biriktirmelisiniz?

Bunun üzerinde biraz konsantrasyonunuzu yükseltmeniz gerekiyor. Bu sizin daha böyle bir dengeli, maddi açıdan hiç zorlanmayacağınız bir düzen içerisinde Yaşamanıza yardımcı olacak bir durum olacak. Yani düşünmeden yatırım yapmayın.

Düşünmeden para harcamayın. Düşünmeden paranızı elden çıkarmayın. Çıkarmayın ki sonraki günlerde ah vah demeyin Haftanın spotu. Planınız, programınız daim olsun. Plansız, programsız hiçbir şey yapmayın.

Allah yaptığınız planları da uygulayabileceğiniz alanlar sunsun çünkü hani plan yaparmış. Gülermiş. Melekler gülermiş. Hani ne yaşayacağımız belli olmuyor. Bir plan yapıyoruz. Kar yağıyor. Yağmur yağıyor. Fırtına çıkıyor. Bir şey oluyor. O planı gerçekleştiremiyoruz da bizim hayrımıza işliyor her şey. Olmadı diye üzüldüklerimiz olmaması için engeller çıkıyor. Ama işte bunu daha sonra anlıyorsun. Her şey gönlünüzce olsun. Sevgili aslanlar.

BAŞAK BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 4 – 10 Eylül Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar maddi konularda bolluk, bereket ve şans sizinle. Bu hafta Bir aşka başlayarak hayatınızda parlayabilirsiniz.

Enerji alanınızı yükseltebilirsiniz. Aynı güzel. yeni bildiğiniz kişilerle anlaşma yani bildiği ya bildiğiniz, tanıdığınız ya da bilmediğiniz kişilerle imza atma, anlaşma yapma, sözleşme yapma konusunda olun, kaçınmanız retro da bitiyor.

11 Eylül'e kadar 11 Eylül Başak burcu yeni bir imza olarak da mı öyle? Başlamasın. Bir anlaşma evrakı gelebilir önüne özellikle on kere de okusam, Merkür gerilerken hata yaparsın. Çok akıllıyım, çok zekiyim dersin. Küçücük bir şeyi kaçırırsın. Kendini büyük bir riske sokarsın o yüzden kendine haksızlık etmek istemiyorsan bir Başak bireyi olarak bu dönem 11 Eylül'e kadar hiçbir konuda anlaşma yapma hiçbir ilişkiye de Başak da çok temkinlidir aslında değil mi?

Gezegen gerilemeleri hata yapmamıza neden olabiliyor Doğru. Kesinlikle. Şimdi zaten 10 Eylül'de gölgesiyle birlikte 10 Eylül'de başak burcunda kendi yönetici gezegenleri Merkür'ün sona ermesini beklemeleri gerekiyor.

Özellikle kişisel ihtiyaçlarınıza çok önem vereceğiniz bir haftadasınız bu hafta. Kendinizi ruhen ve bedenen yenilemek için fırsatlar planlayacaksınız planlayın ama yeniliklerden kaçının.

Ayrıca iletişim becerilerinizi kullanarak iş hayatınızda başarılar elde edeceksiniz. Çalışıyorum, fark edilmiyorum ki herkesin yaptığının üzerinde iş yapıyorum, kullanılıyorum. Ya da yöneticim benim yaptıklarımı kendi yapmış gibi ortaya koyuyor, diyen bir Başak'sanız hani ilahi adalet sistemi öyle bir işleyecek ki görülmenizi engelleyen fark edilmenizi engelleyen konular olaylar ve kişiler bu hafta bitiyor.

Ya bunca zaman nasıl fark etmedik biz seni? Bunca zaman nasıl görmedik biz seni? Durumlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Dolayısıyla fark edilecek görülecek olduğunuz önemli bir haftadasınız bu hafta. Daha önce verdiğiniz tüm kararların sonuçlarını tek tek elde edeceksiniz.

Olmuyor dediğiniz iş olacak Yapamıyorum dediğiniz dilekleriniz, işleriniz gerçekleşecek. Kendinizi geliştirme, çalıştığınız alan ve ortamda zorlandığınız husus ve konularla alakalı da bütün zorluklardan arınacağınız çok önemli bir haftadasınız bu hafta.

Merkür retrosunun burcunuzda hala devam ediyor olması ufak tefek iletişim aksaklıkları yaşamanıza neden olabilir. Konuşurken birazcık bu hafta biraz daha dikkat edin. İstemsizce sivri dilli olmamaya düşünmeden konuşmamaya çok özen gösterin ve çok dikkat edin. Özellikle bu hafta öyle bir hafta ki sizin için iş birliktelikleri.

Yenilik. Bak yenilik. Hep önlerine gelecek. Ama dedin. Ama gör, düşün, vakit iste. Süre iste. İncele. 11 Eylül'den önce hiçbir yeniliğe adım atma. Hayır böyle günleri de hiç sevmiyorum. Mesela böyle günlerde karşında bir şey çıkıyor. Neye retro geriliyor Retro gerilemiyor.

Ne bileyim işte bir şeyler durmadan geriliyor, bir şey oluyor. Özellikle bu hafta gerçekten şanslı bir haftadasınız. Bu hafta kendinizi göstereceğiniz Işıl ışıl parlayacağınız bir haftadasınız.

E zaten Merkür'ün güneşle oluşturacağı kavuşum. Ben buradayım demenize gerek yok. Burada olduğunuz görülecek. Doğal akışında parlayacaksın. Aynen öyle.

Ve hiç olmadığınız kadar bu hafta isteklerinizi, dileklerinizi akışa önceden isteyip, dileyip, yapamadığınız, sonuçlarını elde edemediğiniz birçok konuyu ve olayı Tek tek elde edeceksiniz. Mükemmel.

Ve fark edilmek yenilikler gelecek. Bırakın gelsin. Ama siz hemen karar vermeyin ve inceleyin. Üzerinde kafa yorun ve düşünün. Hangi konuda kendinizi geliştirmek isteyip mücadele verdiniz ve geliştiremediyseniz o gelişme konusunda da inanılmaz gelişerek ilerleyeceksiniz.

Belki bir Başak burcu bireyi olarak yeni bir yabancı dil öğrenmeye heveslenebilirsiniz. Ya da daha önceden daha önceden bir türlü öğrenemiyorum dediğiniz kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlarla ilgili Merkür'ün burcunuzdaki gerilemesi askıda kalan yarım kalan işlerinizi sonuçlandırmanız ve tamamlanmanız konusunda sizi destekleyecek.

Bu arada takınızı, küpenizi kaybettiyseniz, paranızı kaybettiyseniz bu hafta kaybettiğiniz her şey pat pat önünüze gelecek. Ay ne güzel.

Kayıpların kazanca dönüşeceği bir haftadasınız. haftanın spotu. İmza atma, yeni anlaşma yapma Bütün Başak'tan anlattığım kadarıyla aklımda kalan tek bir şey vardı. O da ne biliyor musunuz? Bu hafta doğal ışığında parlayacaksın Başak. kendin o doğal ışıkla arzu ettiğin, hedeflediğin her şeye ulaşacaksın. Allah Allah'ım Başak'ın gönlündeki muradını gerçekleştir ya enerjileri bol olsun.

TERAZİ BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 4 – 10 Eylül Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Sevgili teraziler, yakışıklı terazi erkekleri, zarif terazi erkekleri endamlı, enerjisi, yüksek terazi kadınları. Yükselen teraziler, güneş teraziler. Bu hafta gezegenlerin kombinasyonu sizi nasıl uyarıyor?

İkili ilişkilerinizde mutlu olacağınız bir döneme adım attınız. Haklarınızı kazanmak yüksek kazançlar elde etmek konusunda şanslısınız. Elde edebilirsiniz.

Sağlıkta bağışıklık sisteminize, sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Yani hastalanacaksınız demiyor gökyüzü. Bağışıklık sisteminizi güçlü tutmanız gereken önemli bir haftadasınız.

Venüs yarın itibariyle Aslan burcunda gerilemesini sona erdiriyor. Kariyer hayatınızda önemli değişimlerin yaşanacağı bir haftadasınız. Ama bu yeni niyetler ve yeni planlar değil. Öncesinde üzerinde çalıştığınız uğraştığınız emek harcadığınız ve didindiğiniz tüm işlerinizin kendiliğinden gelişip yenilenmesi inanılmaz mutlu olmanıza etki edecek bir döneme adım atıyorsunuz bu hafta.

Yeni projelerden kaçının yeni iş fırsatlarından tekliflerinden kaçının. Mümkün olduğunca var olan işlerinize beklentilerinize konsantre olun. Sosyal ilişkilerinizde ve arkadaşlıklarınızda Ne olur objektif olmaya, empati yapmaya, hiç ön yargılı olmamaya, kimseyi eleştirmemeye de özen gösterin.

İkili ilişkilerde istemsizce, ön yargılı olup empati yapmadan hareket ettikleri takdirde çok büyük pişmanlıklara neden olan iletişim sorunları yaşayabilirler. İletişim sorunları olmaması için ne yapmaları gerekiyor? Objektif olmaları gerekiyor. Herkesi olduğu gibi görüp kabul etmeleri gerekiyor

Değişmeyen, yenilenmek istemeyen yakınlarınızı, arkadaşlarınızı değiştirmeye, yenilemeye asla kalkışmayın. Bu da sizin üzülmenize, zarar görmenize, pişman olmanıza neden olabilir.

Özellikle bu dönem kendinizi yorgun, hassas hissediyordunuz ya, o yorgunluk ve hassasiyetin haftanın üçüncü günüyle bitmesi, yaşam enerjinizin yükselmesi kesinlikle üstümde bir gaflet varmış. Onun kalktığını hissediyorum demeniz içsel dünyanızda ayrı, dışsal dünyanızda ayrı mutluluk ve huzur yaşamanıza olumlu yönde etki edecek.

Mesleki hayatınızda çeşitli tamamlanmalar olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Hangi işi yaparsanız yapın, hangi mesleğe sahip olursanız olun, mesleki yaşamlarında işte tamam, olmam gereken elde etmem gerekeni elde ettim. Yapamadıklarımı yaptım diyebilecekleri kendi kaderleriyle barıştıkları bir haftada olacaklar. Süper.

Özellikle düşüncelerini yenilemeye ihtiyaç duydular. Bu dönem negatif düşünenler, negatif düşünceden arınmak için bazı önlerine kişisel gelişimle ilgili fırsatlar çıkmış olabilir.

Hiç okumadığınız bir kitabı okuyor olabilirsiniz Hiç izlemediğiniz bir filmi izlemiş olabilirsiniz. Ruhsal gelişiminizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Aynı zamanda bu dönem kendinize çok şey kazandırabilirsiniz.

Hayata karşı objektif olduğunuzda işinizde, gelirinizde, kazancınızda daha bilinçli, daha planlı, daha programlı yol alabilirsiniz. Haftanın spotu. Kim ne yaparsa kendine yapar. Siz kendinizle ilgilenin. Başkalarının işiyle gücüyle değil. Peki Sevgili teraziler, haftanız güzel geçsin. Haftanın en zorlanan anlarında bu hafta gerçekten hem aşkta hem parada hem ikili ilişkilerde yani hem sosyal yaşamda hem iş hayatına zorlananlar arasında..

AKREP BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 4 – 10 Eylül Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Sevgili Akrep önce bir sağlıkla başlayalım bakalım. Aslında para ve aşkla ilgili gelişmeleri sağlık ve sıhhat yaşamlarıyla ilgili şu anda hasta olan bir akrep varsa, sağlığınızla ilgili güzel haberler alıyorsunuz.

Çok şükür Şifalanıyorsunuz. Önceden yapmayı planladığınız anlaşmalar gerçekleşebilir. Aşk hayatınızda yanıltıcı düşüncelere kapılabilirsiniz. Sevgili Akrepler ve yükselen Akrepler Öncelikle maddi konular, finans durumlarıyla ilgilenmek ile ilgili çok yoğun çalışacaklar.

Harcamalarınızı kontrol altına aldığınız gelecekle ilgili daha çok kazanmak için, nasıl fırsatlar elde edebilirim, kendimi, işimi, kariyerimi nasıl yükseltebilirim konusunda onları yoran, zorlayan, içsel düşündürten, karamsarlığa iten, düşünce ve duygulardan da tam anlamıyla arınıp uzaklaşacakları bir haftadalar.

Sosyal hayatınızda, aile içi ilişkilerinizde ve anlaşamadığınız problem yaşadığınız, sorun yaşadığınız, sıkıntı yaşadığınız, bazı yakınlarınızın negatif acaba kötü niyetli mi? Art niyetli mi olarak düşündüğünüz bazı yakınlarınızın gerçekten iyi olmadığını görebilirsiniz.

Bu ortaya çıkacak. Bütün kötüleri ortaya çıkacak. İş çevirenler de ortaya çıkıyor iş çıksın. Bu durum onları biraz yoracak, incitecek, üzecek ve sıkıntıya sokacak.

Ama ben şuna eminim ki bu hafta kendinizi şanssız, kendinizi bahtsız, talihsiz bir birey olarak görüyorsunuz ya aslında bazı şanssızlıkların şans olduğunu bazı kötülük yapmış kişilerin yaptığı kötülüklerin sizin hayrınızı olduğunu on gün sonra görecek. Belki bir on gün sonra park edeceksiniz.

Ama neticede ben şanssızım demeyin bu hafta. Ben yaptığım iyiliklerin arkasından niye hep bir kötülük görüyorum? Demeyin. Ekmeğimi yiyen herkes bana zarar verdi demeyin. Einstein'ın bir sözü vardı. Düşüncelerimin evrene yansıdığını önceden öğrenseydim, bilseydim daha iyi cümleler kurardım. Daha iyi düşünürdüm her zaman ne diyorum? Sözlerine dikkat et, yarının olur. Düşüncelerine dikkat et, kaderin olur.

O yüzden sevgili Akrep bu hafta ailen, arkadaşların, sosyal ilişkilerin, iş arkadaşların Aşk hayatın birçok görünmeyeni görmek, kendini talihsiz insan moduna sokmana neden olabilir.

Hayır. Sen asla talihsiz değilsin. Sen bir dönemden geçiyorsun Bu dönem senin sarsılmana, bu dönem senin gerilmene, evet incinmene, evet üzülmene, etki edebilir ve neden olabilir. Ama bunun geçici olduğunun farkında olduğun takdirde senin için her şey çok hayırlı olur.

Geçici dediğin ne kadar bir süre? Yaklaş yaklaşık bir on günlük süre ciddi anlamda kendilerini bahtsız, kısmetsiz, şanssız talihsiz görebilirler. Yani onlar öyle görecek ama bunu hissettirecek olaylar yaşarlar mı? E tabii ki.

Örneğin dedikodusunu yapan arkadaşını duyacak iş ortaklığı yapan bir Akrep ortağının belki parasını çaldığını görecek. Aile içinde evlat ayrımlarıyla yüzleşecek. Yani görünmeyen, bilinmeyen her şeyi görecek.

Belki bu sabah yazarsınız bize Benur'a. annem acaba evlat mı ayırıyor? Diyen bir akrepsiniz Babam acaba evlat ayrımı mı yapıyor diyen bir evlatsınız. O kadar yani. İçinizdeki bütün soruların cevaplarını bulacaksınız.

Şunu unutmayın. Ben inanmıyorum. Bir annenin on çocuğu da olsa on çocuk, on çocuktur ben şunu net söylüyorum. İki evladı var ikisinde aynı seviyorum. Ayrı seviyorum. Hani derler ya çocuğun bir tanesi sormuş annesine. Anne abimi mi seviyorsun, beni mi seviyorsun abin işten eve gelene kadar onu merak ediyorum. Sen okuldan gelene kadar da seni merak ediyorum.

Bak seviyorum dememiş, merak ediyorum. Evlat ayrılır mı Analar, babalar evlatlarını aynı sever. O yüzden ailenizle ilgili, ananızla, babanızla ilgili bir akrep bireyi olarak şüpheler, kuşkular yapmayın. İş hayatınızda yaşadığınız, farkında olmadığınız ama içinizde hep bir soruya neden olan soruların cevapları önünüze geldiğinde gerçekleri göreceksiniz.

Bu bir şanssızlık değil. Bu sizin için çok büyük bir şans. Görünmeyeni görüyorsunuz. Ne güzel Yani mesela hakkında atılacak iftiralar, yalanlar vesaire onlar mı ortaya çıkacak? Ve hem kendini şanssız görecek aslında şanssız gördüğü şeyde şanslı olduğunu da bulacak.

Aslında ne kadar şanslı? Ama çok şanslı bak ortaya çıkması bugün için üzülmesine yarınlar için sevinmesine hep öyle değil midir? Hepimiz bir şanssızlık yaşadığımız o anda kendimizi dünyanın en şanssız Talihsiz insanı gibi görüyoruz.

Bir süre geçtikten sonra iyi ki ben bunu şimdi görmüşüm, şimdiki yaşamışım diyoruz. Zaten Venüs'ün Aslan burcundaki retrosunun bitmesiyle de kariyeriniz de belki yaşadığınız problemler şu an sizi kısıtlıyor ama şu bir haftayı bir atlatın.

Ondan sonra bütün yollar size açılıyor. Haftanın spotu. Şanssız değilsin. Zorlanıyorsun. Evet Yalancılar belki ortaya çıkacak, seni yoranlar ortaya çıkacak ama sevgili Akrep, yüzünün gülmesi lazım. Çünkü bu yalancılarla dost arkadaş olunmaz.

Yalancıları etrafınızda tutmayın. Yalancılar o kadar tehlikeli ki çünkü bu yalancılar İnsana uzağa yakın, yakını uzak gösteriyorlar. Aşırı tehlikeliler. Gibiler. Aynen öyle.

Yani o yüzden yalancıdan uzaklaşacağınız güzel bir haftadasınız. Ancak sizi ne yaralayabilir? Yakınınızdan birinin bunun Haberini alırsanız tabii ki o yaralayabilir. Ama hep ne diyoruz biz bu programda? Hep dediğimiz bir şey var. Ağacın kurdu içinde oluyor. Bu kurtları galiba temizleme vakti geldi.

YAY BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 4 – 10 Eylül Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Sevgili Yaylar yükselen yaylar. Aşka ilgili şanslı girişimler yaşayabilirsiniz bu hafta. Kariyerinizi doğru yöneterek maddi güç kazanacağınız bir haftadasınız. Güçlü, ciddi, ticari anlaşmalar yapabilirsiniz ama bu güçlü ticari anlaşmalar, bugün gelen teklifler değil.

Geçmişten gelen ama bir türlü sonuca varmayan işlerin artık sonuca varması Siz yayların yüzünün gülmesine olumlu yönde etki edecek ve neden olacak. Özellikle bu hafta ilişkiler ve ortaklıklar alanında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz iş birliktelikleriyle, iş birlikteliklerinizde en iyi şekilde kararlar alacak ve vereceksiniz.

Kendinize fayda sağlayacaksınız. İletişim beceriniz sayesinde Kendinizi anlatmanız gereken konularda çok iyi anlatacaksınız. Belki işiniz gereği çok heyecan duyduğunuz bir sunumu yapacaksınız bu hafta.

Başarıyla o sunumu yapacak, ortaya çıkaracak taktir toplayacağınız önemli bir haftadasınız. Güzel. Bu hafta aynı zamanda sağlıklı yaşama alışkanlığınızı bir gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum size.

Ne kadar sağlıklı besleniyorsunuz Ne kadar spor yapıyorsunuz, kendinizi ne kadar değerli görüyorsunuz. Kendinizi ne kadar önemsiyorsunuz? Ruhunuza ne kadar yatırım yapıyorsunuz?

Yani cebinize, kesenize, paranıza yaptığınız yatırım değil bu bedeninize, ruhunuza ve sağlığınıza yaptığınız yatırım çok önemli. Yani bunu çok önemsemeniz gereken bir haftadasınız lütfen dikkatli olmaya önem gösterin.

İhtiyacınızı hiçbir ihtiyacınızı göz ardı etmeyin bu hafta. Neyi doğru yaptığınızı, neyi, neye direnç gösterdiğinizi, çok iyi değerlendireceğiniz bir haftadasınız aynı zamanda bu dönem ayrıca çalışma koşullarınız, iş hayatınızdaki iş arkadaşlarınızla bazı fikir ayrılıklarınız olabilir.

Olabilir, direnç göstermeyin ve lütfen inatlaşma yapmayın. Birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızla hayata farklı pencerelerden bakıyor olabilirsiniz. Fikir ayrılıkları yaşıyor olabilirsiniz. Yani onların bakış açısı değişmiyorsa Siz değiştiremezsiniz.

Bir anne evladını değiştiremiyorken bırakın insan kendini yenileyip değiştirmekte zorluk çekiyorsa, başka birinin düşünce şeklini hayata bakışını nasıl değiştirmek mümkün değil.

O yüzden sinirim bozulmasın, keyfim kaçmasın diyorsanız benden size tavsiye iş ve çalışma arkadaşlarınızla sadece işinizi yapın.

Onların ne özel hayatına karışın ne de çalışma stillerine karışın Siz kendi yolunuzda, kendinizden başka hiç kimseyle ilgilenmeyin.

Ayrıca 15 Eylül'e kadar kariyerinizde ani girişimler yapmaktan da kaçının. Bak onu değil onlar için 15 Eylül'e kadar. Neden çünkü kare açılar onların plan ve programlarını altüst bir tek yayları 15’ine bir tek onlar, bütün burçlar 10 Eylül.

10 Eylül'e ama yaylanın 15 Eylül'e kadar çok temkinli, çok dikkatli olması gerekiyor. İş hayatınızda, eğitim hayatınızda, kariyer yaşamınızda gecikmiş sonuçlarınızı, işlerinizin sonuçlarını bu hafta elde edecek ve çok mutlu olacaksınız.

Aynı zamanda yakaladığınız fırsatları oldukça çok iyi değerlendirerek kazancınızı, kariyerinizi yükseltme konusunda da imkanlara güzel olanaklara sahip olacaksınız.

Unuttuysanız, birilerine, onları çok sevdiğinizi söylemeyi unutmayın. Özellikle aşk hayatınızda evli bir yay burcuysanız güneş kendi burcu yay olan bir yay ya da yükseleni yay olan bir yay.

Hadi şimdi sorun kendinize. Partnerinizde ne kadar zamandır onu sevip onu önemsediğinizi ifade ettiniz ve söylediniz. hemen arayın. Seni çok seviyorum deyin.

Eve gelmesini bile beklemeyin. Ya da buluşmayı bile beklemeyin. Sevginizi ifade ettiğiniz takdirde bu hafta bolluğunuzun, bereketinizin de artmasına olumlu yönde neden olacaktır.

15 Eylül'e kadar hiçbir konuda ani kararlar alıp tamam. Hedefleriniz konusunda da dilekleriniz konusunda da kendi iç sesinize inanın. Haftanın spotu. Sevmekten kaçınmayın.

Sevginizi ifade etmekten de hiç korkmayın usanmayın sevmekten seviyorum demek sevildiğini duymak. Düşünsene ben arkadaşıma demiştim ki beni seviyor musun? Ben kendimi sevmiyorum ki seni niye seveyim demişti. Çok gencim yani. Yirmili yaşlarda filanım.

Şimdi geriye dönüp baktığımda onun hayatı bedbaht oldu zaten o arkadaşımın. Ben oğluma ben arkadaşlarıma seni seviyorum demeyi çok seviyorum Tabii canım. Yani sevmek çok önemli.

O yüzden birbirinize sevdiğinizi ifade edin ve söyleyin. Sevmek insanı güzelleştiriyor. Kesinlikle.

OĞLAK BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 4 – 10 Eylül Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Evet sevgili oğlaklar yükselen oğlaklar. Bu hafta hem kariyer hem de evinizle ilgili konularda şanslısınız. Enlerde yok dedik ama en uyumsuzlarda oğlaklar var. Evet. Akrep ve oğlak. ama onun uyumsuzlukları doğrulukları ortaya çıkarma konusunda olacak.

Güçlü kişiliğinizle hukuksal alanlarda işleriniz varsa haklarınızı kazanıp alacağınız bir haftadasınız.

Eğitim ya da yurt dışıyla ilgili alanlarda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Daha önceden eğitim ve işle ilgili bir hedef belirlediyseniz, yurt dışına gitmekle ilgili uğraşı ve mücadeleler geçirdiyseniz, bunların hayırlı cevaplarını alabilir ve yurt dışı yolcusu olabilirsiniz ya da şehir dışı yolcusu olabilirsiniz.

Tayin bekleyen ya da işiyle alakalı başka bir şehre başka bir ülkeye gitmeyi bekleyen bir oğlak bireyi, olacak mı olmayacak mı? İşte iki senedir bekliyorum üç bekliyorum, beş aydır bekliyorum diyorsa, yer değiştirmeyle ilgili gecikmiş beklentilerin sonuçlanıp olduğunun haberlerini alacaklar ve bu da onların yüzünü güldürecek mahkeme ve hukuksal alanlarda bu bir boşanma davası olabilir.

Bu bir ticari meseleden dolayı başınıza gelmiş bir mahkeme olabilir. Dava kazandığınızın haberini duyabilirsiniz, alabilirsiniz Çok iyi.

Yani hani doğru olanın yolu tıkanmaz diye bir söz var ya, siz bu hafta şunu diyeceksiniz. Hep doğruluğumla kalbimin ekmeğini yedim. Kalbimin ekmeğini kazandım Bunun bilincinde olarak hafta boyunca yaşayacak olmanız manen ayrı, ruhen ayrı mutlu olmanıza etki edecek.

Kariyer hayatınızda yeni fırsatlar peşinizden koşacak. Bak. Siz yeni fırsatların peşinden koşmayacaksınız bu hafta gezegenlerin kombinasyonu kariyer hayatınızda mevcut çalıştığınız iş düzeninizde fırsatların peşinizden koşması imkanların değişmesi olumlu yönde güzel. Değişim var onlara ama. Süper.

Mevcut düzenleri için de gelişen fırsatlar. Önlerine geleceği için çok iyi olacak ve zaten özverili ve sabırlı oldular. Birçok şeyi beklediler Neyi bekleyip istediyseniz beklediklerinizin karşılığını alıyorsunuz.

Aile ve aile ev hayatınızda sorumluluklarınızı çok derin değerlendirme yapacağınız bir haftadasınız. Daha önce almış olduğunuz bir takım kararlar bu hafta netleşecek köklü bir köklü ve bu hafta radikal sayılabilecek değişimleri yaşayacaksın.

İlişki anlamında mı aşk hem iş kariyer ve para konusunda yani üzerinde çok özveriyle çalıştığı üzerinde çok özveri vererek düşündüğü konuların net sonuçlarını alacaklar.

Bir de ilişkiler konusunda benim oğlaklara tavsiyem şu Sizi anlamayan, sizi dinlemeyen kendini yenilemeyen, kıymetinizi bilmeyen, sizin düşüncelerinizi ve duygularınızı yok sayan bir partnerle birlikteyseniz gökyüzü diyor ki daha fazla ona karşı fedakarlık yapma.

Hiçbir birey feda ederek kendini kar elde edemez. Feda ile kar kazanamazsınız. Doğru. O yüzden haftanın spotu fedakarlık yapma. Kar elde edeceğim dersen zarar. Zarara zarar. Evet.

KOVA BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 4 – 10 Eylül Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Evet sevgili Kovalar yükselen Kovalar. Kısa ya da uzun seyahatler şansınıza şans katacak. Hı hı. Finans kaynaklarınızla ilgili güçlü bir dönemdesiniz Aşk hayatınızla ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. Evleniyorlar mı?

Yani şimdi artık Merkür gerilerken düğün yapılabilir. Hayır hayır. Ama Venüs gerilemesi kovalar evleniyor mu? Aşk hayatında ciddi kararlar bir ilişki varsa evlilik teklif edebilir Kesinlikle evlilik teklifi alabilir, evlilik teklifi verebilir, sunabilir.

Özellikle sevgili Kovalar Kişisel Gelişiminize odaklandığınız bir hafta bu hafta. Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak kurslar ve eğitimlere katılabilirsiniz. Kişisel anlayışınızın hoşgörünüzün çok önemli olduğu bir haftadasınız.

Hiç olmadığınız kadar özverili bir hafta yaşayacaksınız bu hafta. Hayattan ne bekliyorum? Ne istiyorum? Neleri planlıyorum? İçinde bulunduğum iş hayatım başarıyla sürecek mi? Devam edecek mi? Bunun sorusunu kendine soruyorsan bu soruların cevaplarını alacaksın.

Özellikle çalıştığın işte, uzun bir süredir emek verdiğin, mücadele ettiğin, Konumunun, kazancının, kariyerinin değişmesini bekleyen bir kovaysa ve bizi izliyorsa şu an.

Ya da daha sonra izleyecekse gözünüz aydın olsun efendim. Kariyer yükselişi haberi geliyor bu hafta size içinizi bir heyecan sarabilir. Ya çok istiyordum, oldu. Çok biliyordum, gerçekleşti.

Acaba başarılı acaba yok. Sana gelen yenilikler senin istediklerindi zaten. Değişime Adım at. Yapabilir miyim acaba deme. Eğer bu imkan bana sunulduysa, bu imkan benim önüme geldiyse ben her şeyi başarabilirim Bunun bilincini lütfen bilinçaltına yerleştir.

Aşk hayatında kırılmışsındır, incinmişsindir, haksızlığa uğramışsındır. Efendim hakkın yenmiştir. Bana kötülük edildi diyor olabilirsin bitmiş hiçbir ilişkiyi bu hafta düşünerek hayatının dışında kalan terk edilmiş olabilirsin. Aman terk etsin seni.

Terk edildiğin için bugün gözyaşı döküyorsun. Yarın Dönmesi için ne dualar okudum? Düzelmesi için ne dualar okudum? Gelmediği güne hayatımda olmadığı ana sonsuz şükürler olsun diyeceğinizin garantisini veriyorum bir astrolog olarak.

Bir de geçmiş deneyimleri olan bir birey olarak biten her şey yeni bir başlangıçtır. Gidene güle güle, gelene hoş geldin O yüzden ne olur geçmişte en güzel duygu nötr duygusudur.

Hala bir adama bir kadına ah ediyorsan hala ona öfke duyuyorsan o da bir duygudur. Tabii O yüzden nefretiniz varsa arının. Öfkeniz, kızgınlığınız, kızgınlığınız varsa arının. Acıma duygunuz varsa arının. Ne acıyorsunuz sizi üzmüş insana. Allah acısın ona.

Siz hayatınızdan giden Ya da gönderdiğiniz hiç kimse için bu hafta senin bir sözü var ya antin kuntin düşüncelere girerek kendi bilinçaltınızı kesinlikle kirletmeyin.

Özellikle aldatılmış ve kandırılmış olanlar bu hafta geçmişi anarak, yad ederek, kendi ruhlarını kirletebilirler. acılar yaşadığınızda, dostlarınızla, arkadaşlarınızla paylaşmış olabilirsiniz Onlar size yaşayıp geçirdiğiniz acıları bu hafta paylaşabilirler.

Ne olur kimseye geçmişle ilgili hiçbir konuyu ve mevzuyu konuşmasına müsaade etmeyin. Kapatın herkesin ağzını Yani yoruma açık olmasın hiçbir şey. Eğer bir evlilik yaşadın, bitirdin.

Acı çekerken bir arkadaşın ahbabın yanındaydı ya da bir komşun yanındaydı. Uğradığın haksızlıklara seninle birlikte üzüldü. Seninle birlikte üzüldü. Sen belki artık aştın o problemi. Atlattın o problemi Geldi dedi ki sana. Ah ne günler yaşadın, geçirdin. Tekrar içinde bir yere noktaladığın konunun hortlamasına neden olabilirler. Bu durum da senin yaşam enerjinin kirlenmesine neden olur. Bakın atalarımız ne diyor?

Kimseye beddua etmeyin. Beddua yedi kapı gezermiş. Kişiyi bulmaz geri size döner o yüzden ah etmeyin geçmişi anmayın. Herkes mutlu olsun Haksızlık eden de mutlu olsun.

Kendi alanında mutlu olsun. O görevini tamamladı ve hayatınızdan gitti. Onun da görevi buydu. Ya haksızlık edene de mutlu niye biliyor musun? Bak. Allah hepimizin nurundan yaratıyor düşünsene seni niye kötülük yapmakla görevlendirmiyor?

Beni niye kötülük yapmakla görevlendirmiyor? Birilerini de kötülük yapmakla bizim tekamülümüz için Okulla bizi sınıyor, deniyor. O yüzden o da mutlu olsun. Mutlu olsun ki başkalarının canı yanmasın.

Herkes senin kadar, benim kadar, bir başkası kadar güçlü olamayabilir. O yüzden Allah hidayet versin. Olsun demek içimizden gelmiyor tamam hiç gelmiyorsa Rabb'im hidayet versin. Aynen. Rabb'im ışığıyla karanlığını aydınlatsın. Kalbini temizlesin diyelim.

Evet. Haftanın spotu. Ah etmeyin beddua. Ve ben en çok aldatılan kadınlara diyorum kocalarınızın hayatına girip elinizden aldı ya, o kadına teşekkür edin. Çünkü sizi bir bakteriden kurtardı. Bundan sonra o düşünsün o bakteriyi. Bir de ikinci el ya, ikinci elle ne işin olsun senin ikinci eli alan ikinci elin olsun.

Sen evlendin. Ben ikinci el artık benim eski eşim. Ne diyor diyorum her kadın için, her adam için, haksızlığa uğrayanlar için.

BALIK BURCU

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 4 – 10 Eylül Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Sırada sevgili balıklar var. Sevgili balıklar. Sizler de enlerde yoktunuz ama Sizin için de güzel haberler var.

Şanslılar maddi konularda. Sürpriz kısa tatillere gidebilirsiniz. Evlilik ve ikili ilişkilerinizle ilgili önemli kararlar almamalısınız.

Yani bu hafta sevgili balık Bir balık burcuysa ya da süregelen kısa süreli uzun süreli bir beraberlik ve ilişki içindeysen partnerine karşı, kafanda soru işaretlerin ve şüphelerin varsa Lütfen bunu ahbaplarınla, arkadaşlarınla bu şüphelerini çözümleyemezsin.

Bu şüphe duyduğun kişiyi karşına alarak, konuşarak ama ses tonunu doğru ayarlayarak, öfke duymadan, bağırmadan, sinirlenmeden, gerilmeden konuşarak sorularının cevabını alacağından emin ol.

Arkadaşınla ahbabınla, komşunla sevginin ya da kocan hakkında şüphelerini paylaşırsan başkalarının seni yanlış yönlendirmesini istemsizce neden olabilirsin.

O yüzden benim sizlere naçizane tavsiyem siz siz olun bu hafta kaygı, şüphe ve endişelerinizi hayatınızdaki kişilerle konuşarak, aranızdaki sorun ve problemleri çözmeye özen o zaman aşk hayatınızda hiçbir problem yaşamayacağınızın garantisini veriyor gökyüzü sizlere.

Kariyeriniz, iş hayatınızla ilgili önemli fırsatlar imkanlar sunacak hayat size. Mevcut var olan işiniz ve kariyeriniz. Yeni bir iş kurmuş bir balık burcuysanız Ya kaç ay daha bekleyeceğim? Iyi kazanç elde etmek için. Ya da girdiğiniz işte ne zaman terfi alacağım? Burada kalıcı mıyım, durucu muyum, gönderilecek miyim? Yerim sağlam mı değil mi?

Kaygınız varsa Haftanın dördüncü ve beşinci günüyle birlikte hem yaptığınız hem yapmayı planladığınız hem içinde bulunduğunuz işler ve sorumluluklarınızla ilgili güzel kazanca, güzel imkanlara, güzel fırsatlara, Sahip olduğunuzun haberleri önünüze gelecek.

Ayrıca sevgili balıklar ve yükselen balıklar Venüs'ün aslan burcundaki retrosunu bitirmesiyle birlikte çalıştığınız işte üstleriniz ve aslarınızla ilgili yaşadığınız problemler problemlerden ve engellemelerden arınıyorsunuz.

Yani sizi engelleyen bir üstünüz varsa Ya da sizin altınızda çalışan bir as varsa, kişi varsa, yardımcı varsa sizi engellediğini düşündüğünüz kişilerden arındığınız bir haftadasınız.

Ve aynı zamanda Başak burcundaki virüsün güneşle olumlu kombinasyonu, anlaşma ve sözleşmelerle ilgili temkinli tedbirli ve dikkatli olmanız gerektiği konusunda uyarı yapıyor.

Yeni bir anlaşma, yeni bir imza atacaksanız atmayın onuna kadar ne olur? Sakince, sabırlıca beklemeye özen gösterin. Ayrıca Merkür ve güneşin üçgen açısıyla ticari faaliyetlerinizle ilgiliönemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yani iş ve kazanç artışı gelirinizde yükseliş, olumlu yönde motive edecek, mutlu edecek sizi. Birazcık böyle negatif enerji korkusu yapabilirsiniz.

İşte bu arkadaşımın nazarımı değiyor. Şunu ona söylesem mi söylemesem mi? Hiçbir şeyiniz olmadan kimse hiçbir şeyinizi anlatmayın. Evet. Eğer dua ediyorsanız korunduğunuza inanın.

Ama ha dua edip hala ben negatif enerji taşıyor muyum diyorsanız o zaman günaha giriyorsunuz. Bol dua hiçbir şeyden korkmayın haftanın spotu. Maneviyatınızı her konuda yüksek tutun. Evet. Maneviyatınızın yüksek olduğu ve aldığınız kararları ve planları uygulayabileceğiniz bir zaman dilimi diliyoruz size

05 Eyl 2023 - 12:16 - Astroloji

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bolu Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bolu Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Bolu Olay editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bolu Olay değil haberi geçen ajanstır.